Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Piotr Pilewski
Piotr Pilewski
|
aktualizacja

W Polskę uderzyło jednocześnie kilka kryzysów. Prezes ZBP kreśli czarny scenariusz i apeluje o dialog

Wakacje kredytowe były błędem. Bez współpracy szkodzimy, zamiast pomagać. Potrzebny jest dialog z rządem i społeczeństwem, bo mamy przed sobą do pokonania kryzys złożony z wielu czynników. Prezes Związku Banków Polskich Krzysztof Pietraszkiewicz w programie "Money.pl" wskazuje na największe zagrożenia dla polskiej gospodarki i Polaków oraz możliwe scenariusze w przypadku, gdy do dialogu nie dojdzie. Jeden z nich może okazać się katastrofalny w swoich skutkach.
10
Podziel się:
KOMENTARZE
(10)
platfus
2 lata temu
Skąd ten lament??? Po wysłuchaniu przedstawicieli banków można odnieść wrażenie, że idzie katastrofa i dojść nie może!!! Banki akurat to tylko przewalają kasę i zarabiają dla zarządzających bankami oraz dla swoich akcjonariuszy!!! Natomiast los przeciętnego obywatela ich w ogóle nie interesuje, poza jego pieniędzmi!!! Przecież banki nie narzekają na los obywatela tylko na to że nie będą mogły zarabiać tyle ile by chciały!!! Więcej spokoju i mniej emocji!!
dziadek
2 lata temu
Żadne kilka, jest tylko jeden a nazywa się PiS!
Emeryt.
2 lata temu
W Polske uderzyly dwa kryzysy. Nazywaja sie: Jaroslaw i Zbigniew.
Wkurza, a wła...
2 lata temu
Jaki kryzys...?! Spółki skarbu państwa zarabiają grube miliony! Premier zainwestował w obligacje, milionerów w Polsce przybywa... Rząd traktuje nasz kraj, jak prywatny folwark zwierzęcy! Przyjaciele królika zadowoleni...i czegóż chcieć więcej?! Kiedy to wszystko runie, jak domek z kart?!
Krótko
2 lata temu
Największym kryzysem jest obecny rząd.