Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Awaria w BZ WBK. Konta firmowe nie działają

0
Podziel się

Od doby klienci banku nie mogą dokonywać przelewów.

Awaria w BZ WBK. Konta firmowe nie działają
(Bartosz KRUPA/East News)
bEqoNrgB

Od kilku dni klienci banku nie mogą dokonywać przelewów. BZ WBK jak dotąd nie podał informacji, co jest przyczyną usterki.

Aktualizacja 13:40

Klienci banku skarżą się na jego profilu na facebooku: _ gratulacje! od niedzieli błąd 531!!! _ , _ KNF powinna się Wami zająć _, _ jak mam się tłumaczyć ludziom, że nie przelałam im pieniędzy? _.

bEqoNrgD

Tymczasem, jak donosi Gazeta.pl, bank ma _ problem z zakładką Przelewy 24 _. Na razie nie wiadomo jednak, kiedy zostanie on rozwiązany.

To nie pierwsza tak duża awaria w tym banku. Pod koniec lipca unieruchomiony został jego system internetowy. Wówczas na Facebooku pojawił się oficjalny komunikat _ - Szanowni Klienci, dostęp do serwisów transakcyjnych został przywrócony, nad serwisem informacyjnym jeszcze pracujemy. Bezpośredni link do serwisu BZWBK24 to: www.centrum24.pl Prosimy o bezpośrednie logowanie się z tego linku. Jeszcze raz przepraszamy! _

Klienci nie kryli irytacji: _ jak trzeba zrobić przelew to się nie da, ale jak przychodzi do ściągania opłat od nas to żadnych problemów nie ma - _napisał jeden z nich pod komunikatem.

Czytaj więcej w Money.pl

bEqoNrgJ
bEqoNrhe
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)