Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Awaria w BZ WBK. Nie działały konta

0
Podziel się

Zniesmaczeni klienci wypisywali obelgi i groźby na stronie banku.

Awaria w BZ WBK. Nie działały konta
(Bartosz KRUPA/East News)
bDyNwVPF

aktualizacja 16:10

Przez kilka godzin nie działał system bankowości elektronicznej w Banku Zachodnim WBK. Przed momentem sytuacja wróciła do normy.

- _ Setki zniesmaczonych klientów wpisują obelgi i groźby na stronie banku, która teraz już nie działa wcale. Brak jakiegokolwiek komunikatu o awarii i czasie jej usunięcia _ - napisał do nas jeden z klientów banku.

Klienci banków nie byli dziś w stanie zalogować się do swoich kont za pośrednictwem internetu.

bDyNwVPH

- _ Są problemy z usługą i wiele osób nie może się zalogować do serwisu BZWBK24. Jeszcze nie wiemy, kiedy usługa zostanie przywrócona. W tym momencie analizujemy przyczynę awarii _- powiedział wcześniej w rozmowie z Money.pl Radosław Różycki z biura prasowego banku.

BZWBK24 to serwis w którym użytkownicy mogą zarządzać swoim kontem przez internet, czyli między innymi wykonywać przelewy.

BZ WBK umieścił krótką informację na swoim profilu w portalu społecznościowym Facebook. Czytamy w niej:_ Trwa awaria, pracujemy nad jej usunięciem. Za powstałe utrudnienia bardzo przepraszamy. _

Czytaj więcej o BZ WBK
BZ WBK zapłaci ogromną karę. Zobacz ile Sąd Apelacyjny podtrzymał decyzję UOKiK. Kara jest dotkliwa.
Zysk netto BZ WBK w dół. Gorzej od oczekiwań Zysk netto grupy BZ WBK w czwartym kwartale 2011 roku spadł do 198,4 mln zł z 267,7 mln zł rok wcześniej.
bDyNwVPN
bDyNwVQi
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)