Notowania

bankomaty
05.10.2012 19:05

Bankomaty Euronetu będą nieczynne

W nocy z soboty na niedzielę, czyli z 6 na 7 października bankomaty sieci Euronet będą wyłączone z użycia w związku z prowadzeniem prac modernizacyjnych.

Podziel się
Dodaj komentarz
(skynesher/iStockphoto)

W nocy z soboty na niedzielę, czyli z 6 na 7 października bankomaty sieci Euronet będą wyłączone z użycia w związku z prowadzeniem prac modernizacyjnych - poinformowała firma Euronet Polska na swojej stronie internetowej.

_ - Prace rozpoczną się o godz. 23.30. Ich zakończenie przewidujemy na godz. 7.30, jednak dołożymy wszelkich możliwych starań, aby maksymalnie skrócić czas realizacji tej operacji. Za wszelkie niedogodności wynikające z zaistniałej sytuacji przepraszamy _ - czytamy w komunikacie.

Firma Euronet jest właścicielem największej niezależnej sieci bankomatów w Polsce; zarządza co czwartym bankomatem w kraju. Pierwszy bankomat Euronet w Polsce został zainstalowany w 1994 roku w warszawskim Hotelu Marriott. Teraz firma posiada sieć ponad 2000 własnych bankomatów.

Czytaj więcej w Money.pl
Wysadzili bankomat. Razem z bankiem Liczące 20 tys. mieszkańców Nottuln leży około 20 kilometrów na zachód od Monastyru. To tam rozegrała się scena akcji jak z filmu.
Płacimy najwięcej w Unii. Coś się zmieni? Ruch Palikota chce obniżenia do 0,5 proc. maksymalnej wysokości opłat interchange pobieranych przez wydawców kart płatniczych.
Ukradli pieniądze z bankomatu. 14 razy! _ Konwojenci siłą pokonywali oryginalne zabezpieczenie i otwierali żaluzje chroniące dostęp do gotówki. _
Tagi: bankomaty, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, pap, banki
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz