Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

MultiBank – kredyt samochodowy bez prowizji

0
Podziel się:

MultiBank - detaliczna część BRE Banku SA – od 13 kwietnia br. przyznaje kredyty na zakup nowych i używanych środków transportu bez pobierania prowizji. O kredyt z zerową prowizją mogą ubiegać się wszyscy klienci, którzy złożą wnioski kredytowe do 31.05.04. Dodatkową korzyścią jest atrakcyjne oprocentowanie, które zostało obniżone od 7 kwietnia z 13,80% do 8,50% w PLN

.

Kredyty samochodowe znajdujące się w ofercie MultiBanku pozwalają na sfinansowanie zakupu nowego lub używanego samochodu osobowego jego dodatkowego wyposażenia i ubezpieczenia. Od marca br. MultiBank umożliwia kredytowanie zakupu samochodów używanych sprzedawanych przez dealerów, komisy, osoby fizyczne oraz podmioty gospodarcze, których przedmiotem działalności nie jest handel samochodami.

Okres kredytowania wynosi od 6 do 84 miesięcy. MultiBank oferuje kredyty złotówkowe lub denominowane kursami walut (CHF, USD, EUR) oraz umożliwia ich przewalutowanie. Spłata kredytu następuje w terminach miesięcznych, w ratach równych lub malejących. Możliwa jest wcześniejsza częściowa lub całkowita spłata bez konieczności wizyty w placówce MultiBanku za pośrednictwem telefonu lub Internetu.

Maksymalna kwota kredytu nie może przekroczyć 120% ceny nabywanego samochodu osobowego. Może ona obejmować dodatkowe koszty związane z zakupem samochodu np.: ubezpieczenie AC, OC, NW, ubezpieczenie spłaty kredytu i inne.
Zabezpieczeniem kredytu może być przewłaszczenie samochodu na rzecz MultiBanku lub sądowy zastaw rejestrowy na samochodzie oraz cesja praw z polisy ubezpieczenia AC. Z nowej formy zabezpieczenia w postaci przewłaszczenia warunkowego mogą skorzystać posiadacze MultiKonta, kredytów lub karty kredytowej MultiBanku ubiegający się o kredyt na zakup nowego samochodu lub motocykla dysponujący wkładem własnym w wysokości 40 % ceny kredytowanego pojazdu. Dodatkowo klienci MultiBanku oraz posiadacze kart kredytowych dokonujący jednorazowej wpłaty własnej w wysokości 25% wartości środka transportu mogą skorzystać z udogodnienia w postaci przedłożenia oświadczenia o uzyskiwanych dochodach zamiast zaświadczenia o zarobkach. Dla pozostałych osób, aby mogły skorzystać z powyższych udogodnień, wpłata powinna wynosić min. 40% wartości samochodu lub motocykla.

wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)