Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Multibank obniża oprocentowanie kredytu inwestycyjnego

0
Podziel się:

MultiBank od 7 czerwca br. obniża oprocentowanie kredytu inwestycyjnego skierowanego do osób prowadzących działalność gospodarczą

. Nowe oprocentowanie kredytu inwestycyjnego zależności od rodzaju MultiKonta wynosi dla posiadaczy MultiKonta Business Class i MultiKonta Business Expert 9,00 %, zaś dla posiadaczy MultiKonta Business Medicus - 8,50%.

Kredyt inwestycyjny przeznaczony jest na sfinansowanie nakładów związanych z działalnością gospodarczą oraz/lub stworzenie nowego lub powiększenie istniejącego majątku trwałego np. na zakup lub modernizację sprzętu bądź na zakup, budowę, rozbudowę lub modernizację obiektów. Kredyt udzielany jest na okres do 15 lat. W zależności od rodzaju inwestycji istnieje także możliwość uzyskania karencji na spłatę rat kredytu. Kredyt wypłacany w transzach lub jednorazowo można spłacać w ratach stałych lub malejących.

Na finansowanie celów inwestycyjnych przeznaczony jest także Plan Finansowania Biznesu, kredyt dla przedsiębiorców w oparciu o zabezpieczenie hipoteczne. Hipoteka może zostać ustanowiona zarówno na nieruchomości osobistej jak i komercyjnej. Plan Finansowania Biznesu może zostać wykorzystany na cele inwestycyjne, spłatę zobowiązań z tytułu kredytów i pożyczek udzielonych na działalność gospodarczą oraz na bieżącą działalność gospodarczą. Korzystając z środków udzielonych w ramach kredytu można sfinansować cele inwestycyjne związane z budową i zakupem nieruchomości komercyjnej, zakupem działki budowlanej pod zabudowę na działalność gospodarczą, zakupem działki z rozpoczętą budową nieruchomości komercyjnej i dokończenie tej budowy, nadbudową, rozbudową, adaptacją, remontem nieruchomości komercyjnej zakup, budowę domów/ lokali przeznaczonych na wynajem, zakupem maszyn i urządzeń, zakupem środków transportu oraz refinansowaniem zakupów inwestycyjnych poniesionych nie dawniej niż 12 miesięcy.

Plan Finansowania Biznesu wyposażony jest w mechanizm bilansowania odsetek od kredytów z odsetkami od depozytów. Kredyty w ramach Planu Finansowania Biznesu oprocentowane są od 5,95% w PLN.

wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)