Notowania

Wiceminister pracy zapowiada "dobry system" dla niepełnosprawnych. Rząd nie zrezygnuje z 300 zł wyprawki

Do kompromisu trzeba dwóch stron. Na dziś ta druga uważa, że dajemy za mało – powiedział money.pl Stanisław Szwed, wiceminister rodziny, pracy i opieki społecznej. Zdaniem ministra nie stać Polski na pomysły protestujących.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Grzegorz Banaszak/REPORTER)

Do kompromisu trzeba dwóch stron. Na dziś ta druga uważa, że dajemy za mało – powiedział money.pl Stanisław Szwed, wiceminister pracy, odnoszą się do protestu opiekunów dorosłych niepełnosprawnych. Zdaniem ministra Polski nie stać na pomysły protestujących.

Szwed odrzucił pomysły, aby przeznaczyć na pomoc niepełnosprawnym środki przeznaczone pierwotnie na budowę Centralnego Portu Komunikacyjnego czy 300 zł wyprawki dla uczniów. – Chcemy stworzyć dobry system dla osób niepełnosprawnych. I robimy to – stwierdził.

Protest opiekunów osób niepełnosprawnych trwa już od miesiąca. Protestujący domagają się zwiększenia nakładów zwłaszcza w sytuacji, kiedy ich dzieci osiągają osiemnasty rok życia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Tagi: protest niepełnosprawnych, wiadomości, wideo, gospodarka, eec 2018, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
15-05-2018

KunegundaWielki krzyk że za mało , też tak uważa . Najwięccej krzyczą zwolennicy PO . Paradoksem jest że PO dało im NIC i na miejscu PiS też nic by nie dało !

15-05-2018

Przemo2A ile miała kosztować budowa największego portu bałtyckiego w Elblągu którego nie budujemy? Ile zaoszczędzono na Caracalach? Ile kosztują lekcje … Czytaj całość

15-05-2018

FaunusPieniądze są na nagrody dla ministrów z PiS-u, na ochronę miesięcznic, na ochronę Jarosława Kaczyńskiego, na przeloty Beaty Szydło za 2.618.000,00 zł, … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (97)