Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Praca dla seniorów. Jest haczyk. Powyżej progu ma być podatek

- To jest bardzo ważne, żeby stworzyć takie możliwości dla osób starszych, żeby mogły pracować mimo osiągnięcia wieku emerytalnego. Jak chcą, mogą dalej pracować, zachęcamy ich do tego przez PIT 0 dla seniorów. Jak nie będą pobierać emerytury, nie będzie podatku. To będzie obowiązywać tylko do progu 125 tys. zł. Powyżej będzie podatek - wyjaśniał w programie "Money. To się liczy" Tadeusz Kościński, minister finansów, funduszy i polityki regionalnej.

0
0
68
Podziel się
Komentarze (68)
zobacz więcej komentarzy (68)
KOMENTARZE
(68)
miecko
2 lata temu
a dlaczefgo nie mówią że emeryt straci możliwość odliczania za leki i będzie miał całą skladkę zdrowotną potrącaną z emerytury i będzie na tym "ładzie" tracił
denia
2 lata temu
Dlaczego nie ma informacji na ten temat, że jak będzie pobierał emeryturę i jeszcze dorabiał, to będzie odprowadzać podwójną składkę zdrowotną ??
chris
2 lata temu
Jest bardzo wiele niesprawiedliwości w tym kraju Prawa i Sprawiedliwości, ktoś idzie na zasłużoną emeryturę, np. klawisz, policjant, górnik itd., bo jest wykończony, przemęczony itd. , i nagle po miesiącu odżył i przyjmuje się do tej samej pracy za większe pieniądze, oczywiście otrzymując jednocześnie emeryturę, czy to nie jest chore?, chcesz dalej pracować , musisz zrezygnować z emerytury, znam kilkunastu takich właśnie z tych zawodów, śmieją się z głupich Polskich przepisów
Lulu
2 lata temu
Nie rozumiem. Proszę wyjaśnić mi. Czy jak będę dłużej pracował i w tym czasie będę dostawał brutto pensje to DADZA mi Wyższą emeryturę pomimo tego że nie będę odprowadzał składek czy też składki zdrowotnej ? O co tu chodzi ? To jakie brutto mi chcą dać ? Co podwyższy mi emeryturę ?
derka
2 lata temu
podliczyli żeby kaczyńskiemu się zgadzało jestem ciekaw czy zrezygnuje z emerytury
...
Następna strona