Trwa ładowanie...
bEDTILph
Notowania
Przejdź na

Nowy pomysł PiS. "Nikt nie mówi, że to oznacza niższą emeryturę"

- Emerytury stażowe to pomysł PiS, który powraca. Na razie niewiele o nim wiemy – powiedział w programie „Money. To się liczy” Oskar Sobolewski z Instytutu Emerytalnego. – Ale moim zdaniem to nie jest dobre rozwiązanie, bo prowadzi do obniżenia emerytury, a o tym już prezydent czy PiS nic nie mówią. A to powinno być podkreślane w pierwszej kolejności.

0
0
8
Podziel się
Komentarze (8)
zobacz więcej komentarzy (8)
bEDTILpt
KOMENTARZE
(8)
julijka
2 lata temu
Pracuję 41lat w tym 26 na dwóch etatach , każdy coś dostaje ...emeryci trzynastki , nieroby 500 a ja dostaję tylko podwyżki ...ludzie co z nami nie tak , że się na to godzimy ????
Dość dyskrymi...
2 lata temu
mężczyzn ze względu na płeć przy przechodzeniu na emeryturę wszyscy 40 lat składkowych
wawa
2 lata temu
JA pytam jakim prawem pan KACZYNSKI pobiera 9700zł emerytury skoro nie przepracował uczciwie nawet godziny? do tego mimo emerytury co miesiac otrzymuje jeszcze ponad 12 tys za funkcje posła
bEDTILpL
A 58
2 lata temu
Po pierwsze w tym przypadku to nie ma rozdawnictwa i jakie niższe emerytury, rozdawnictwem jest 500 plus lub emerytura dla służb mundurowych, ja zapracowalem sobie na tą emeryturę po 42 latach ciężkiej niech każdy w tym kraju tyle przepracuje. Następna żecz zostało mi jeszcze 3 lata do oficjalnego wieku emerytalnego, a w probnozach które dostajemy co roku z ZUS mówią ile dostanę jak przejdę na emeryturę za 3 lata czyli w wieku 65 to ta różnica jest porostu śmieszna wynosi 120 zł, to ja mam tyrac na was jeszcze 3 lata za 120, co w tej chwili ledwo co chodzę. Jesteście oszustami mówiąc delikatnie.
essa
2 lata temu
I bardzo dobrze, emerytury stażowe to najbardziej sprawiedliwy system. Tylko zwiększyć do 45 nie do 40.