Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

"Balcerowicz papierowym generałem"

0
Podziel się:

Zdaniem rzecznika PiS czas Balcerowicza minął, minister Rostowski jest sprawny tylko w odbieraniu obywatelom pieniędzy.

"Balcerowicz papierowym generałem"
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

PiS krytykuje wczorajszą debatę telewizyjną między profesorem Leszkiem Balcerowiczem i ministrem finansów Jackiem Rostowskim. Zdaniem Adama Hofmana nie było nad czym debatować, bo zmiany w OFE to po prostu skok na emerytury.

Rzecznik PiS nazwał Leszka Balcerowicza _ papierowym generałem _. Jego zdaniem widzowie TVP dostali marny seans, co tylko pokazało, że miejsce na prawdziwa debatę w sprawie emerytur jest tylko w parlamencie.

POSŁUCHAJ ADAMA HOFMANA:

Żaden z uczestników dyskusji nie przekonał rzecznika PiS do swoich argumentów. Jego zdaniem czas Leszka Balcerowicza już definitywnie minął, a minister Rostowski wykazuje jedynie sprawność retoryczną przy zabieraniu pieniędzy obywateli. Dostało się też publicznej telewizji.

POSŁUCHAJ RZECZNIKA PIS:

- _ Donald Tusk podjął już decyzję, że za pieniądze przyszłych emerytów kupi czas dla tego rządu i żadna debata ani wysłuchanie publiczne tego nie zmienią _ - podkreślił rzecznik PiS.

Zdaniem Adama Hofmana, jedyną realną alternatywą wobec rządowej ustawy był projekt PiS, który jednak został przez koalicję odrzucony.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/110/t135790.jpg ) ] (http://www.money.pl/emerytury/wiadomosci/artykul/debata;o;ofe;balcerowicz;bylo;goraco,175,0,798127.html) Debata o OFE. Balcerowicz. Było gorąco Zakończyła się telewizyjna debata prof. Leszka Balcerowicza z ministrem finansów Jackiem Rostowskim na temat zmian w OFE.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/72/t97352.jpg ) ] (http://www.money.pl/emerytury/wiadomosci/artykul/borowski;emeryci;nie;straca;na;reformie,86,0,798294.html) Borowski: Emeryci nie stracą na reformie Polityk SDPL nie chciał wskazać zwycięzcy wczorajszej debaty. Zastrzegł jednak, że w kwestii OFE popiera rząd.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/89/t135257.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/wydatki;na;urzednikow;wyzsze;niz;na;ofe,50,0,794162.html) "Wydatki na urzędników wyższe niż na OFE" Balcerowicz zapowiedział, że będzie demaskował demagogię w publicznej debacie o reformie emerytalnej.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)