Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

OFE Sampo podpisał umowę z Obsługą Funduszy Inwestycyjnych

0
Podziel się:

Obsługa obejmuje zakres usług agenta transferowego. OFE Sampo jest jedenastą instytucją finansową obsługiwaną przez OFI

Obsługa Funduszy Inwestycyjnych Sp. z o. o. („OFI”) rozpoczęła w tym tygodniu obsługę Otwartego Funduszu Emerytalnego Sampo. Obsługa obejmuje zakres usług agenta transferowego. OFE Sampo jest jedenastą instytucją finansową obsługiwaną przez OFI.

„Pozyskanie tak dużego i renomowanego klienta jak Sampo jest niewątpliwym sukcesem naszej firmy. Warto zaznaczyć, że jest to kolejny nowy klient, z którym podpisaliśmy umowę o świadczenie usług agenta transferowego w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Decyzja Sampo potwierdza wysoką jakość naszych usług i ugruntowuje naszą pozycję lidera na rynku obsługi funduszy” - powiedział prezes OFI Roman Lewszyk

Obsługa Funduszy Inwestycyjnych (OFI) Sp. z o.o. została utworzona w 1995 r. jako joint- venture Banku Handlowego w Warszawie SA, a member of Citigroup i Forum Financial Group. Misją OFI jest świadczenie usług dla funduszy inwestycyjnych i emerytalnych w zakresie obsługi agenta transferowego, księgowości funduszy, centrum telefonicznego, itd.. Bank Handlowy w Warszawie S.A. jest najstarszym bankiem komercyjnym w Polsce, członkiem największej finansowej instytucji na świecie – Citigroup. Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych. Forum Financial Group jest jednym ze znaczących pomiotów obsługujących fundusze inwestycyjne w USA. Liczba obsługiwanych funduszy i portfeli inwestycyjnych przez Forum wynosi około 370.

Agent transferowy pełni funkcje związane z obsługą rejestrów uczestników i członków funduszy. Obsługa ta obejmuje przetwarzanie danych dotyczących rachunków uczestników i członków, procesowanie i rozliczanie transakcji, obsługa klienta, obsługa logistyczna funduszy inwestycyjnych, drukowanie i wysyłka potwierdzeń do członków i uczestników funduszy, itd.

emerytury
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)