Notowania

reforma zus
30.05.2011 15:23

Polscy emeryci ufają ZUS-owi

W przeprowadzonym przez GfK Polonia badaniu co trzeci ankietowany wskazał na ZUS, jako instytucję, która cieszy się jego zaufaniem.

Podziel się
Dodaj komentarz

ZUS znalazł się w pierwszej trójce instytucji finansowych, które cieszą się największym zaufaniem Polaków - wynika z badań GfK Polonia.


W przeprowadzonym w kwietniu na zlecenie_ Rzeczpospolitej _ badaniu sondażowym Polacy oceniali działające w kraju instytucje finansowe. Wskazania pozwoliły utworzyć ranking instytucji, którym ufamy najbardziej.

W przeprowadzonym przez GfK Polonia badaniu co trzeci ankietowany wskazał na ZUS, jako instytucję, która cieszy się jego zaufaniem. Pozwoliło to uplasować się Zakładowi na drugim miejscu w rankingu zaufania, zaraz za bankami. Jak wynika z przeprowadzonego w kwietniu badania największym zaufaniem ZUS cieszy się pośród osób starszych - emerytów.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/44/t135468.jpg ) ] (http://www.money.pl/emerytury/wiadomosci/artykul/w;emeryturach;najwazniejsze;sa;elementy;kapitalowe,219,0,837339.html) W emeryturach najważniejsze są elementy kapitałowe Eksperci wydają się być zgodni. Przyszłe emerytury na pewno nie będą wyższe od obecnie wypłacanych.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/81/t89169.jpg ) ] (http://www.money.pl/emerytury/wiadomosci/artykul/mniej;do;ofe;wiecej;do;zus;zmiany;skladek;weszly;w;zycie,51,0,821299.html) Mniej do OFE, więcej do ZUS. Zmiany składek weszły w życie Od dziś do Otwartych Funduszy Emerytalnych trafiać będzie jedynie 2,3 proc. naszych pensji.
Tagi: reforma zus, zus, emerytura, emerytury, wiadomości, porady
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz