Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Mateusz Ratajczak
Mateusz Ratajczak
|
aktualizacja

ZUS wysłał do Polaków 20 mln listów. "Spotykamy się z różnymi odzewami"

- ZUS wysłał do Polaków 20 mln listów. Jest to ustawowa informacja o indywidualnej sytuacji na koncie ubezpieczonego. Już kończymy ten proces, wszystko idzie bardzo sprawnie. Spotykamy się z różnymi odzewami - relacjonowała w programie "Money. To się liczy" prof. Gertruda Uścińska, prezes ZUS.

34
Podziel się:
KOMENTARZE
(34)
Ala
5 lata temu
Nic nie dostałam,żadnej korespondencji a mam 5 lat do emerytury.
Romek
5 lata temu
Wspaniała instytucja klasyczny przykład układu mafijnego Ja nie dostaję żadnych listów od Ojca Chrzestnego, widocznie nie dostanę żadnej emerytury
ZUS ZABIJA FI...
5 lata temu
ZUS DOBIJA MAŁE FIRMY OPOZYCJO MOŻE JAKIŚ PROGRAM BO PISOWSKI MAŁY ZUS TO WYDMUSZKA PROPAGANDOWA! ZADŁUŻENIE FIRM W ZUSIE CAŁY CZAS ROŚCIE NA ROK 2020 BĘDZIE SKOKOWY WZROST BANKRUCTW FIRM, DZIĘKI PIS ZA PODWYŻKĘ ZUSU O 10% NÓŻ W PLECY!
werk20
5 lata temu
Nie chcę ZUS-u. Kiedy mój Kraj nie nakaże tych płatności. Czekam na wypowiedż Prezydenta Trumpa na Westerplatte, i zniesienie wiz, wyjerzdzam z mojego ukochanego kraju. Przykre to.
wasz odmienie...
5 lata temu
Co tam prezydenci co tam premierzy rządu oni tak rozumują jak i wy jak nikt z was nie wie od czego są zależne wasze emerytury a to jest tak proste jak było za Kopernika że Ziemia to nie pępek świata!Ci z was co okradają są pewni że to ich okradli. Polacy mówi wam to coś? ZUS trwa od 85 lat czyli składki płacicie od 85 lat i emerytury renty są wypłacane od 85 lat. Jak to jest możliwe, jeszcze nikt z was nie naskładał na emerytury renty a je dostajecie? Nie możecie dojść to tego że coś nie gra? 85 Lat temu pierwsze składki Polacy wnosili do ZUS i od razu te składki były przekazywane emerytom czyli Polacy nie mieli nic odłożone. Tak to trwa do dziś wy Polacy nie płacicie na swoje emerytury tylko spłacacie dzieciństwo rodzicom to matematyka.
...
Następna strona