Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Polska gospodarka. Mali przedsiębiorcy bardzo ważni

0
Podziel się:

- Lata kryzysu pokazały, że miejsca pracy w takich firmach są najbezpieczniejsze - mówił Adam Jarubas.

Polska gospodarka. Mali przedsiębiorcy bardzo ważni
(Saltarski/wikimedia (CC BY-SA 4.0))

- Mali i średni przedsiębiorcy bliscy naszemu sercu, ale i najważniejsi dla naszej gospodarki oraz miejsc pracy - tak mówił podczas konwencji gospodarczej kandydat na prezydenta z ramienia PSL Adam Jarubas (na zdjęciu). - Dbałość o dobre warunki dla małego i średniego biznesu to zadanie przyszłego prezydenta - podkreślał.

- Małe firmy tworzą wielką przyszłość - przekonywał Adam Jarubas. Dodawał, że lata kryzysu pokazały, że miejsca pracy w takich firmach są najbezpieczniejsze. - Ta lekcja kryzysu powinna nas wiele nauczyć - mówił kandydat PSL.

- Dlatego ustawa o działalności gospodarczej, ale także stwarzanie przyjaznego klimatu to będą zadania podejmowane przez prezydenta RP - dodawał Adam Jarubas. Tak, żeby ułatwić działalność gospodarczą przedsiębiorcom, którzy budują nasz wzrost gospodarczy.

Jarubas zwrócił uwagę, że ważne są rozwiązania systemowe. - Administracja, zwłaszcza ta skarbowa, nie może zakładać, że przedsiębiorca chce oszukać państwo - podkreślał.
Adam Jarubas zagwarantował, że jak wygra wybory utworzy specjalną prezydencką radę, która będzie skupiała ekspertów z dziedzin gospodarki i prawa. Jej celem ma być analizowanie stanowionego prawa, by ułatwić działanie przedsiębiorcom.
Czytaj więcej w Money.pl

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)