Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Arka obniża o połowę opłaty fuduszy

0
Podziel się:

BZ WBK AIB TFI obniżyło o 50 proc. stawkę opłaty dystrybucyjnej dla wszystkich akcyjnych i mieszanych funduszy Arka.

Arka obniża o połowę opłaty fuduszy
bEUJgcqJ

Z promocji skorzystają klienci, którzy złożą zlecenie nabycia jednostek przez Arkę Online - usługę zapewniającą dostęp do funduszy Arka przez Internet. Promocja będzie trwać do odwołania.

Jedną z przyczyn wprowadzenia promocji w Internecie jest sukcesywnie wzrastające znaczenie tego kanału w nabyciach funduszy. Od dwóch lat udział Internetu w sprzedaży funduszy inwestycyjnych wzrósł kilkakrotnie.

bEUJgcqL

**_ - Wprowadzając tę promocję chcemy wesprzeć klientów, którzy jak pokazują dane, coraz częściej wybierają ten sposób nabywania funduszy. To bardzo wygodna możliwość zakupu funduszy i zależy nam na jej promowaniu _ - mówi prezes BZ WBK AIB TFI S.A. Krzysztof Samotij.

Na redukcję stawki opłaty dystrybucyjnej wpłynęło również przekonanie zarządzających funduszami Arka o dobrym czasie do rozpoczęcia inwestycji oraz obserwowana od ponad dwóch miesięcy poprawa nastrojów inwestorów.

_ - W ostatnich tygodniach zainteresowanie funduszami z udziałem akcji zaczęło wzrastać, co nas bardzo cieszy. Bessa przeceniła akcje wielu spółek i mimo ostatnich wzrostów ich ceny są nadal atrakcyjne. Warto wykorzystać ten czas mając wolne środki i odpowiedni horyzont inwestycyjny. Mamy nadzieję, że promocja pomoże inwestorom w podjęciu dobrych dla nich decyzji" _- mówi prezes Krzysztof Samotij.

ZOBACZ TAKŻE:

bEUJgcrm
fundusze
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)