Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Accolade wybuduje park przemysłowy o wartości 47 mln euro w Gorzowie Wlkp.

0
Podziel się

Accolade wybuduje park przemysłowy z powierzchnią ponad 70 tys.m2 o wartości 47 mln euro w Gorzowie Wielkopolskim, podała spółka. Inwestycja będzie przebiegać w czterech etapach, a obecnie w budowie znajduje się ok. 19 tys. m2. Zakończenie prac w ramach pierwszego etapu nastąpi w lipcu.

Accolade wybuduje park przemysłowy o wartości 47 mln euro w Gorzowie Wlkp.
bEruuomZ

"Dzięki możliwości elastycznego kształtowania wynajmowanych modułów jesteśmy w stanie w tej lokalizacji sprostać wymaganiom klientów z różnych branż. Dostępna powierzchnia w nowym parku może zostać łatwo dostosowana zarówno pod kątem specyfikacji technicznej, jak i powierzchni poszczególnych pomieszczeń produkcyjnych, magazynowych i socjalno-biurowych. To zaleta powierzchni przemysłowej typu multi-let i właśnie w ten sposób Accolade chce przyczynić się do powstawania nowoczesnej infrastruktury biznesowej w Europie" - powiedział Head of Poland w Accolade Michał Białas, cytowany w komunikacie.

Obiekt uzyska certyfikat BREEAM, gwarantujący wysokie standardy, zgodne z filozofią zrównoważonego budownictwa, podano także.

"Najnowszy nabytek dołączy do sieci 27 parków przemysłowych w Czechach, Polsce, Niemczech i na Słowacji i będzie czwartą, obok Szczecina, Zielonej Góry i Legnicy, lokalizacją inwestora wzdłuż zachodniej granicy Polski" - czytamy dalej.

bEruuonb

Umowy najmu podpisały Logoplaste z Portugalii i Omnipack - firma logistyczna specjalizująca się w kompleksowej obsłudze e-sklepów.

Accolade to międzynarodowy inwestor na rynku nieruchomości komercyjnych. Inwestycja w Gorzowie dołączy do sieci 27 parków przemysłowych w Czechach, Polsce, Niemczech i na Słowacji i będzie czwartą, obok Szczecina, Zielonej Góry i Legnicy, lokalizacją inwestora wzdłuż zachodniej granicy Polski.

bEruuonC
budownictwo
nieruchomości
giełda
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)