Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Anwim: Rozpoczął się proces włączenia pierwszych stacji eMILA do sieci Moya

0
Podziel się:

Warszawa, 10.11.2020 (ISBnews) - Do sieci stacji paliw Moya, należącej do firmy Anwim, formalnie włączono dziś pierwszą samoobsługową stację paliw eMILA w Łodzi, podał Anwim. Kolejne dwie włączone zostaną w najbliższych dniach.

Anwim: Rozpoczął się proces włączenia pierwszych stacji eMILA do sieci Moya

Od teraz tankujący na stacji przy ul. Rzgowskiej będą obsługiwani i rozliczani przez Anwim, operatora marki Moya. Wkrótce do sieci Moya włączone zostaną kolejne stacje eMILA: w tym mieście: 16 listopada stacja przy ul. Jaracza, a 18 listopada przy ul. Dąbrowskiego, poinformowano.

Stacje przez dłuższy czas będą funkcjonować w dotychczasowych barwach, ponieważ proces rebrandingu obiektów eMILA na barwy Moya będzie realizowany w 2021 roku, zaznaczył Anwim.

Włączenie stacji paliw eMILA do sieci Moya następuje w wyniku umowy podpisanej 15 października 2020 r. pomiędzy Anwimem i BM Reflex, dotyczącej sprzedaży 26 samoobsługowych stacji eMILA. 10 listopada br. rozpoczął się proces operacyjnego włączania poszczególnych obiektów eMILA do portfolio Moya. Oznacza to, że przejęte przez Anwim stacje funkcjonują formalnie w systemie Moya - na tych obiektach karty eMILA nie będą już obsługiwane, natomiast klienci będą mogli zarejestrować się do programu Moya Firma, wynika z materiału.

"Klientów biznesowych zachęcamy do przystąpienia do programu Moya Firma. Pozwala on na uzyskanie stałych rabatów na paliwa, efektywne zarządzanie płatnościami i uzyskiwanie zbiorczych faktur VAT" - powiedział dyrektor ds. operacyjnych Moya i członek zarządu Anwimu Filip Puchalski, cytowany w komunikacie.

Anwim zapowiedział także, że pracownicy spółki pojawią się na włączanych do sieci Moya stacjach eMILA na tydzień przed planowanym przejęciem. Pomogą w rejestracji do programu Moya Firma lub uzyskaniu pojedynczej faktury ze słupka tankomatu oraz doradzą w innych sprawach związanych z realizacją transakcji za paliwo.

O podpisaniu umowy przedwstępnej w sprawie przejęcia sieci eMILA Anwim informował w czerwcu br. W ramach umowy Anwim miał przejąć w 2020 roku 26 obiektów należących do spółki BM Reflex z opcją na dokupienie dodatkowych czterech w 2021 r.

Sieć eMILA powstała w marcu 2014 roku, gdy spółka BM Reflex nabyła od firmy Shell Self Service 27 samoobsługowych stacji paliw funkcjonujących wcześniej pod nazwą Neste.

Spółka Anwim od 2009 roku zarządza niezależną siecią stacji paliw pod marką Moya, która na koniec 2019 r. liczyła 240 placówek i była szóstą największą siecią stacji paliw w Polsce. Plany zakładają powiększenie sieci do 350 obiektów do 2023 r.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)