Notowania

budownictwo
14.08.2019 10:28

Atal rozpoczął sprzedaż 123 lokali w I etapie os. Apartamenty Ostródzka

Atal wprowadził do sprzedaży 123 mieszkania w ramach I etapu realizowanego w Warszawie osiedla Apartamenty Ostródzka, podała spółka. Inwestycja powstaje na Białołęce, przy ul. Ostródzkiej. Planowany termin oddania I etapu inwestycji do użytkowania to I kwartał 2021 r.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Apartamenty Ostródzka to osiedle zlokalizowane w dzielnicy o kameralnej zabudowie, które wkomponuje się w architekturę i klimat tej części miasta. Projekt uzupełnia nasze warszawskie portfolio o inwestycję skierowaną do osób, które chcą zamieszkać w spokojnej i zielonej okolicy. Warszawa to jeden z najbardziej perspektywicznych i kluczowych rynków dla Atal. Obecnie w stolicy realizujemy szereg wieloetapowych inwestycji, w których mieszkania szybko znajdują swoich nabywców. Tylko w I kw. 2019 r. zawarliśmy tutaj przeszło 180 umów deweloperskich" - powiedziała dyrektor zarządzająca ds. sprzedaży i marketingu w Atal Angelika Kliś, cytowana w komunikacie.

W ramach inwestycji Apartamenty Ostródzka powstaną cztery trzypiętrowe budynki, w których zaprojektowano 123 mieszkania o powierzchniach od 31,23 do 99,43 m2. Zaprojektowano 22 miejsca parkingowe naziemne oraz 102 miejsca garażowe w podziemnej hali, w tym miejsca postojowe ECO z możliwością ładowania baterii samochodów elektrycznych. Zaplanowano także komórki lokatorskie oraz pomieszczenia służące do przechowywania rowerów. Na parterze zaprojektowano lokal usługowy.

Atal to firma deweloperska specjalizująca się w budownictwie kompleksów mieszkaniowych, zlokalizowanych w obrębie największych miast w Polsce. Jej akcje notowane są na GPW od 2015 r.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
14-08-2019

PolakReklama

10h temu

ErniTanie mieszkanie nad morzem. Nic trudnego po prostu nie można iść za trendem typu „on kupił, tamten też tam kupił mieszkanie… więc ja też muszę kupić … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (2)