Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

BAH przedłużył termin negocjacji z Surprice dot. franczyzy w Czechach do 31 maja

0
Podziel się:

BA Car Rental (działająca do czasu rejestracji nowej nazwy spółki w KRS pod nazwą Lobexim), spółka zależna British Automotive Holding (BAH), podpisała z Surprice Rentals (poprzednio Surprice Rent A Car) trzeci term sheet, przedłużając termin wyłączności na negocjacje dotyczące warunków umowy franczyzowej na rynek czeski do 31 maja br., podał BAH.

BAH przedłużył termin negocjacji z Surprice dot. franczyzy w Czechach do 31 maja

"Podpisanie trzeciego term Sheet nastąpiło w związku z nadchodzącym terminem wygaśnięcia drugiego term sheet podpisanego w dn. 30 marca 2018 r., a jego przedmiotem jest w szczególności uzgodnienie, iż spółce BACR został przedłużony czas wyłączności na prowadzenie negocjacji co do zawarcia umowy franczyzy na okres do dnia 31 maja 2019 r." - czytamy w komunikacie.

Pozostałe postanowienia trzeciego term sheet są tożsame z postanowieniami zawartymi w drugim dokumencie, podano również.

Czechy będzie to kolejny - po Polsce - kraj, gdzie grupa będzie miała wyłączność na prowadzenie działalności wypożyczalni aut pod marką SurPrice.

British Automotive Holding to generalny importer, wyłączny przedstawiciel na Polskę oraz diler samochodów Jaguar, Land Rover i Aston Martin. W ciągu ponad 15 lat działalności na rynku motoryzacyjnym spółka sprzedała na polskim rynku ponad 14 tys. samochodów. Spółka od 2008 r. jest notowana na rynku głównym GPW.

Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)