Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Bank Millennium umożliwia zdalne otwarcie konta osobistego

5
Podziel się:

Bank Millennium wprowadził możliwość zdalnego otwarcia konta osobistego z wykorzystaniem potwierdzenia tożsamości klienta na podstawie zdjęć dowodu osobistego i twarzy, podał bank.

Bank Millennium umożliwia zdalne otwarcie konta osobistego
bEstatyZ

"W obecnej trudnej sytuacji związanej z koronawirusem udostępniliśmy rozwiązanie, które umożliwia założenie konta w pełni zdalnie, a tym samym zarządzanie finansami bez opuszczania domu. Proces jest bardzo prosty i bezpieczny. Wystarczy wejść za pośrednictwem telefonu na stronę banku, nie trzeba mieć zainstalowanej aplikacji mobilnej. Podczas wypełniania wniosku należy zrobić kilka zdjęć dowodu i twarzy, nie jest konieczna wideorozmowa z pracownikiem" - powiedział członek zarządu Banku Millennium Antonio Pinto, cytowany w komunikacie.

Bank umożliwia również stworzenie w aplikacji mobilnej wirtualnego odpowiednika karty do konta, jeszcze przed jej fizycznym dostarczeniem do klienta. Pozwala mu to płacić zbliżeniowo nową kartą przy użyciu telefonu, bez czekania na kartę plastikową, czyli praktycznie od momentu aktywacji Konta 360, podano także.

Bank Millennium jest ogólnopolskim, uniwersalnym bankiem, działającym pod tą marką od 2003 roku. W roku 1992 akcje banku (wówczas BIG SA) - jako pierwszej instytucji finansowej - zadebiutowały na GPW. Strategicznym akcjonariuszem Banku Millennium jest Banco Comercial Portugues (Millennium bcp) - największy komercyjny bank w Portugalii. Aktywa razem banku wyniosły 98,06 mld zł na koniec 2019 r.

bEstatzC
media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(5)
Paweł
rok temu
Brawo Millenium, wdrożyli "w bulach" to co inne banki mają od dawna.
Tre
rok temu
Strasznie natarczywi są na te konta. Dzisiaj najlepsze konto ma szklane dno z metalowa zakrętka .
mred
rok temu
Otwierają szeroko wrota dla oszustów.
bEstatzD
bank
rok temu
zanim otworzysz rachunek poczytaj opinie o tym banku, 90% opinii jest negatywnych.
Polak
rok temu
rewelacja - pseudo pomoc banków