Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
technologie
14.10.2019 15:18

Bank Pocztowy uruchomił usługi e-Awizo i Polecony do skrzynki 

Warszawa, 14.10.2019 (ISBnews) - Usługi e-Awizo oraz Polecony do skrzynki dostępne są od dziś dla klientów Banku Pocztowego i marki EnveloBank. Wniosek w bankowości internetowej i mobilnej procesowany jest bez konieczności wizyty w placówce, podał bank. 

Podziel się
Dodaj komentarz

Klienci Banku Pocztowego bez względu na porę i miejsce mogą uzyskać informację o oczekującej na odbiór korespondencji czy przesyłce, dzięki usłudze e-Awizo. Mogą także zamówić dostarczenie listów poleconych bezpośrednio do ich skrzynki na listy. Obie usługi Poczty Polskiej dla klientów Banku Pocztowego i marki EnveloBank od 14 października dostępne są całkowicie zdalnie - z poziomu laptopa czy telefonu komórkowego.

"Zgodnie z założeniami naszej strategii stajemy się bankiem coraz bardziej pocztowym, efektywnie współpracując z Pocztą Polską. To model rozwoju bankowości, który znakomicie sprawdza się na świecie, banki pocztowe z sukcesem konkurują na rynku z innymi instytucjami tego sektora. Wprowadzone dziś do oferty Banku e-Awizo i Polecony do skrzynki to przykład realizacji tego założenia, by klienci Banku Pocztowego i EnveloBanku, naszej cyfrowej marki, mogli czerpać dodatkowe korzyści z faktu naszej ścisłej współpracy z narodowym operatorem pocztowym" - powiedział prezes Robert Kuraszkiewicz, cytowany w komunikacie.

Dzięki e-Awizo klienci bez względu na czas i miejsce, w którym się znajdują, otrzymają informację SMS-em o oczekującej na poczcie przesyłce. Z kolei dzięki usłudze Polecony do skrzynki, przesyłki trafią bezpośrednio do skrzynki na listy klienta, a informację o ich dostarczeniu klient otrzyma SMS-em lub e-mailem, wyjaśniono w materiale.

"Poczta Polska staje się coraz bardziej cyfrowa. Fakt, że jesteśmy większościowym akcjonariuszem Banku Pocztowego pozwala nam szukać synergii, dzięki której możemy rozszerzać ofertę bankową o innowacyjne rozwiązania usług pocztowych w nowoczesnej odsłonie" - dodał prezes Poczty Polskiej Przemysław Sypniewski.

Bank Pocztowy świadczy usługi finansowe w urzędach pocztowych i własnych oddziałach w całym kraju. Powstał w 1990 roku w Bydgoszczy.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, transport, logistyka, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz