Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

BGK nie planuje w II sprzedaży obligacji na rzecz Funduszu Przeciw. COVID -19

0
Podziel się:

Na luty 2021 r. nie są planowane przetargi sprzedaży obligacji na rzecz Funduszu Przeciwdziałania COVID-19, poinformował Bank Gospodarstwa Krajowego (BGK).

BGK nie planuje w II sprzedaży obligacji na rzecz Funduszu Przeciw. COVID -19
bFgkhMHp

"Bank Gospodarstwa Krajowego informuje, iż na luty 2021 nie są planowane przetargi sprzedaży obligacji na rzecz Funduszu Przeciwdziałania COVID-19. Informacja o kalendarzu przetargów na marzec 2021 zostanie opublikowana w dniu 26 lutego 2021" - czytamy w komunikacie.

BGK to państwowy bank rozwoju, który inicjuje i realizuje programy służące wzrostowi ekonomicznemu Polski, współpracując ze wszystkimi instytucjami rozwoju jak PFR, KUKE, PAIH, PARP i ARP. BGK rozwija systemy poręczeń i gwarancji, mające na celu pobudzanie przedsiębiorczości. Jednym z ważnych zadań banku jest również wspieranie ekspansji zagranicznej polskich przedsiębiorstw. BGK zarządza programami europejskimi i dystrybuuje środki unijne w skali krajowej i regionalnej. Angażuje się w programy służące poprawie sytuacji na rynku mieszkaniowym i dostępu Polaków do mieszkań.

bFgkhMHS
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)