Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Biedronka planuje powiększyć sieć o ok. 100 sklepów w całym 2020 r.

3
Podziel się:

Biedronka planuje powiększyć sieć sprzedaży o ok. 100 placówek w tym roku, podał właściciel sieci Jeronimo Martins.

Biedronka planuje powiększyć sieć o ok. 100 sklepów w całym 2020 r.

"Jeśli chodzi o inwestycje, Biedronka, korzystając z mniej restrykcyjnego zarządzania kryzysem zdrowotnym w Polsce, była spółką, która szybko powróciła do oryginalnego planu i stara się zwiększyć tempo jego realizacji, aby nadrobić opóźnienia w ekspansji. Jeśli warunki w sektorze budowlanym pozostaną niezmienione, Biedronka spodziewa się dodać ok. 100 lokalizacji do swojej sieci w tym roku" - czytamy w komunikacie.

Jeronimo Martins podało, że capex dla całej grupy na 12 miesięcy 2020 r. planowany jest na poziomie ok. 450 mln euro. W okresie I-III kw. 2020 r. capex grupy wyniósł 258 mln euro, z czego ok. 55% przypadało na Biedronkę.

W I-III kw. br. sieć Biedronka otworzyła 52 sklepy, zamknęła 7 i przeprowadziła 167 modernizacji. Na koniec września br. sieć Biedronka liczyła 3 047 placówek.

budownictwo
nieruchomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(3)
As
4 lata temu
Biedronki to pandemia dla Polskiego handlu
very Well
4 lata temu
Wkrótce będzie w stanie wykupić ten obszar i młodzi obywatele nawet nie zauważą zmiany na czerwoną w białe kropki, zwłaszcza gdy będą mogli kupić leczniczą Maryśkę i się po albo wy, skrobać z uszkodzonego po chemicznym błogostanie.
Piter
4 lata temu
Biedronka jest fajna. Wykończyła mały i średni polski handel. Dziś poucza na paragonach, jak ważne jest kupowanie polskich produktów i wspieranie polskiej gospodarki :D