Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Borys z PFR: Punktem zwrotnym dla znoszenia restrykcji w pandemii może być maj

3
Podziel się

Punktem zwrotnym w czasie pandemii koronawirusa może być maj, uważa prezes Polskiego Funduszu Rozwoju (PFR) Paweł Borys. Jego zdaniem, do tego czasu powinny zostać zaszczepione wszystkie osoby najbardziej narażone na za zakażenie i zniknie powód do tego, by zamykać firmy.

Borys z PFR: Punktem zwrotnym dla znoszenia restrykcji w pandemii może być maj
bDJLhbHF

"Mamy program szczepień, wydaje się, że takim punktem zwrotnym w czasie tej pandemii z perspektywy właśnie tych firm może być maj. Bo wydaje się, że do maja mamy szansę zaszczepić wszystkich seniorów i te osoby najbardziej narażone na zakażenie i wtedy zniknie ten podstawowy powód do tego, żeby zamykać firmy, starając się obniżyć poziom śmiertelności. Ponieważ te osoby będą po prostu zabezpieczone" - powiedział Borys w rozmowie z radiem RMF FM.

Podkreślił, że są badania pokazujące wyraźnie, że restauracje, hotele, spotkania towarzyskie to są "te miejsca, gdzie to zagrożenie jest największe".

Restauracje, bary i puby są nadal pozostają zamknięte. Istnieje jedynie możliwość zamawiania posiłków na wynos.

bDJLhbHH

Dzisiaj podano, że dzienna liczba szczepień przeciw COVID-19 wyniosła 124 714, a łącznie wykonano ich już 905 457, podało Ministerstwo Zdrowia. Liczba nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia wyniosła 6 789.

bDJLhbIi
forex
giełda
wiadomości
Źródło:
KOMENTARZE
(3)
czuenlaj
miesiąc temu
maj ale którego roku jak zawsze nic nie wiadomo, czeski film....
logiczny
miesiąc temu
Borys sprzedawaj dług a nie wróżby bo PIC+ dłużej nie wytrzyma !!!
czuenlaj
miesiąc temu
maj ale którego roku, jak zawsze nic nie wiedzą, wszystko po omacku, najważniejsze żeby na pincet i małpki wystarczyło i gitara...
bDJLhbIj