Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

bp i Auchan uruchomią kilka sklepów Easy Auchan na stacjach bp w 2021 r.

0
Podziel się

bp i Auchan Retail Polska planują kolejne otwarcia sklepów działających pod marką Easy Auchan na stacjach bp w Warszawie i Krakowie w 2021 roku, podało bp. Decyzja o szerokim wprowadzeniu formatu na rynek planowane jest do końca 2021 r.

bp i Auchan uruchomią kilka sklepów Easy Auchan na stacjach bp w 2021 r.
bDIRiTOt

W listopadzie 2020 r. ruszył pierwszy sklep Easy Auchan na stacji paliw bp Reduta w Warszawie. W grudniu tego samego roku otwarte zostały dwie kolejne pilotażowe placówki w Warszawie, a w planach są kolejne otwarcia w Warszawie i Krakowie w 2021 roku, poinformowano.

"Nowy pilotażowy format sklepów Easy Auchan na stacjach bp działa dopiero od kilku tygodni, ale już widać, że sprzedaż rośnie obiecująco. Klienci dobrze oceniają nową propozycję asortymentową. Obserwujemy duże zainteresowanie produktami świeżymi i ultra świeżymi, jak również produktami bio czy vege. Klienci również ciepło przyjęli ofertę świeżo wypiekanego pieczywa oraz dostępność owoców, warzyw i produktów fit. Staramy się, aby asortyment sklepu odzwierciedlał faktyczne potrzeby Klientów i aby mogli znaleźć w naszym sklepie wszystko, co pozwoli im w sposób szybki i wygodny zrobić zakupy do przygotowania posiłku w domu" - czytamy w komunikacie.

Kolejne placówki Easy Auchan na stacjach bp będą otwierane w najbliższych miesiącach w Warszawie i Krakowie. Podjęcie decyzji o szerokim wprowadzeniu formatu na rynek planowane jest do końca 2021 r., zapowiedziano również.

bDIRiTOv

W 2021 roku Grupa bp chce we wszystkich krajach Europy, w których działa otworzyć kolejnych 300 placówek convenience w koncepcji partnerskiej z wybranymi partnerami detalicznymi. Kilka sklepów w ramach tego programu współpracy powstanie w Polsce, podsumowano.

Koncern bp, który rozpoczął działalność w Polsce w 1991 r., miał 575 stacji paliw na koniec 2019 r., co oznaczało drugą pozycję na rynku.

bDIRiTOW
Źródło:
KOMENTARZE
(0)