Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
giełda
06.03.2020 17:21

Braster: Dariusz Karolak został powołany na funkcję prezesa zarządu

Warszawa, 06.03.2020 (ISBnews) - Rada nadzorcza Brastera odwołała Adama Szczepanika z funkcji prezesa, powierzając mu jednocześnie funkcję członka zarządu. Jednocześnie rada powołała Dariusza Karolaka na funkcję prezesa zarządu z chwilą złożenia przez niego rezygnacji z pełnionej funkcji członka rady nadzorczej, podała spółka.

Podziel się
Dodaj komentarz

Dariusz Karolak w związku z powołaniem na prezesa spółki, złożył w dniu dzisiejszym ze skutkiem natychmiastowym rezygnację z pełnienia funkcji członka rady nadzorczej, podano również.

Ponadto, w związku z rezygnacją Dariusza Karolaka z funkcji członka rady nadzorczej, rada nadzorcza spółki dokooptowała jako członka rady nadzorczej Katarzynę Kilijańczyk, dodano.

Dariusz Karolak jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie oraz stypendystą w La Jolla Institute for the Experimental Medicine, San Diego w USA. Z rynkiem finansowym związany jest od 1992 roku. To współzałożyciel wydawnictwa finansowego Wig-Press. Obecnie pełni funkcję prezesa w System F oraz członka zarządu w Oricea. Od 2017 r. pozostaje również członkiem zarządu Apanet. Dariusz Karolak jest jednym z akcjonariuszy założycieli Brastera, wynika z komunikatu.

Braster jako jedyna firma na świecie posiada sprawdzoną technologię produkcji matryc ciekłokrystalicznych, w oparciu o którą opracowała prototyp urządzenia Brater Tester - innowacyjnego medycznego testera termograficznego służącego do wczesnego wykrywania patologii piersi, w szczególności raka piersi. Spółka jest notowana na rynku głównym GPW od 2015 r.

Tagi: giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz