Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

C.H. Robinson zatrudni w Warszawie ponad stu specjalistów IT do końca 2020 r.

0
Podziel się:

Warszawa, 10.04.2019 (ISBnews) - C.H. Robinson zatrudni ponad stu specjalistów IT do warszawskiego oddziału firmy do końca 2020 roku.

C.H. Robinson zatrudni w Warszawie ponad stu specjalistów IT do końca 2020 r.
bEKsSoCZ

"Mocno inwestujemy w nasze działy IT, ponieważ zależy nam na dynamicznym wdrażaniu innowacji i technologii. Kompleksowe rozwiązania technologiczne tworzone przez C.H. Robinson pozwalają nam odpowiadać na potrzeby wszystkich klientów w tak zróżnicowanym portfolio partnerów biznesowych, jak nasze" - powiedział prezes C.H. Robinson w Europie Jeroen Eijsink, cytowany w komunikacie.

Rozwój zespołu pozwoli wzmocnić wiodącą pozycję globalnych rozwiązań technologicznych oferowanych przez firmę oraz zapewni lepsze wsparcie informatyczne klientom i przewoźnikom w Europie i na świecie, podano także.

"Przykładamy ogromną wagę do rozwoju naszego warszawskiego działu technologicznego, który pracuje nad oprogramowaniem C.H. Robinson. Rozbudowa naszego zespołu IT jest kolejnym dowodem na to, że inwestujemy w tę niezwykle ważną część naszej działalności i nieustannie dążymy do dostarczania najlepszych w swojej klasie innowacyjnych rozwiązań technologicznych" - powiedział dyrektor ds. Technologii w C.H. Robinson Mike Neill, cytowany w komunikacie.

bEKsSoDb

W Polsce C.H. Robinson oferuje dostęp do międzynarodowego i krajowego transportu drogowego, globalnej spedycji, transportu luzem i w specjalistycznych cysternach oraz usług frachtu morskiego i lotniczego.

bEKsSoDC
media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)