Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
handel detaliczny
19.03.2020 09:00

CCC: Dariusz Miłek deklaruje zamiar objęcia min. 4,79 mln akcji serii J

Dariusz Miłek, pośrednio największy akcjonariusz CCC (poprzez podmiot kontrolowany Ultro S.a.r.l.) zadeklarował chęć objęcia w ramach planowanej oferty co najmniej 4 787 465 akcji serii J, tj. takiej liczby nowo emitowanych akcji, która pozwoli na utrzymanie udziału w głosach na walnym zgromadzeniu CCC na co najmniej niezmienionym poziomie, po cenie co najmniej równej cenie minimalnej, tj. 30 zł, podała spółka.

Podziel się
Dodaj komentarz

Wcześniej dzisiaj spółka informowała, że rozważa podwyższenie kapitału w drodze emisji akcji serii I i J na nadzwyczajnym walnym zgromadzeniu, zaplanaowanym na 17 kwietnia. W ocenie zarządu pozyskanie przez spółkę wpływów z nowej emisji w oczekiwanej kwocie ok. 400-500 mln zł powinno utrzymać adekwatną sytuację płynnościową, przy założeniu przyśpieszenia wzrostu sprzedaży e-commerce, wykorzystania programów pomocowych zapowiadanych przez organy publiczne, odnośnych uzgodnień z instytucjami finansującymi oraz współpracy z kluczowymi kontrahentami spółki.

Grupa CCC jest liderem polskiego rynku sprzedaży detalicznej obuwia i jednym z największych jego producentów w Polsce. Spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2004 roku. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 5 844,7 mln zł w 2019 r.

Tagi: handel detaliczny, przemysł elektrotechniczny, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
19-03-2020

3dekDaje do zrozumienia że firma bankrut

19-03-2020

EdekTrzeba być odważnym żeby teraz kupować akcje

21-03-2020

gryszka zetszkoda Miłka fajny kumpel kiedyś z niego był...Wyspiański napisał - ,, miałeś chamie złoty róg ostał ci się jeno sznur''

Rozwiń komentarze (4)