Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
technologie
24.04.2019 10:05

CityBee udostępnia elektryczne hulajnogi w Warszawie

Warszawa, 24.04.2019 (ISBnews) - CityBee, oprócz wynajmu samochodów dostawczych na minuty, udostępniać będzie w Warszawie 800 elektrycznych hulajnóg, podała spółka.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Z usługi można skorzystać poprzez tę samą aplikację, za pomocą której można wypożyczać dostawczaki. To kolejny krok firmy w kierunku zaoferowania kompleksowej usługi shared mobility w największych polskich miastach" - czytamy w komunikacie.

Na ulicach Warszawy pojawiło się już 400 elektrycznych hulajnóg w charakterystycznym dla marki pomarańczowym kolorze. Kolejne 400 pojazdów zostanie udostępnione w najbliższych dniach, podano w materiale.

"Ideą CityBee jest ułatwienie mieszkańcom przemieszczania się w mieście i poprawa komfortu ich życia. Wierzymy, że przemyślany system komunikacji publicznej w połączeniu z różnego rodzaju pojazdami współdzielonej mobilności pozwolą na ograniczenie ruchu samochodowego, a co za tym idzie zmniejszenie korków i emisji szkodliwych substancji. Udostępniamy wygodne i przyjazne środowisku elektryczne hulajnogi, które ułatwią przejazd na ostatnim odcinku podróży na uczelnię, do biura czy domu" - powiedział Country Manager CityBee Polska Bogdan Marszałek, cytowany w komunikacie.

CityBee zadebiutowało w Polsce pół roku temu z usługą wynajmu aut dostawczych na minuty za pomocą aplikacji w telefonie. Flota 150 fiatów Ducato i volkswagenów Crafter jest dostępna na terenie 10 aglomeracji.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, energetyka, transport, logistyka, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
24-04-2019

QwerCześć, jak chcecie to możecie użyć tych 3 kodów na 45 zł(łącznie): - " VZ8WW " - mój kod zaproszenia na 20 zł - " CITYBZZ " - dodatkowe 20 zł - " … Czytaj całość

24-04-2019

antetDARMOWE 20 ZŁ DO CITYBEE Z KODEM XU2FL

24-04-2019

JaszczurekKod na 20 zł do Citybee: OF8FQ Kod na 5 zł do Citybee: Hejka

Rozwiń komentarze (6)