Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Cordia rozpoczęła budowę I etapu Villi Jaśkowa Dolina w Gdańsku z 97 lokalami

0
Podziel się:

Cordia rozpoczęła budowę I etapu osiedla Villa Jaśkowa Dolina w Gdańsku, podała spółka. Planowany termin zakończenia prac I etapu to III kwartał 2022 roku.

Cordia rozpoczęła budowę I etapu Villi Jaśkowa Dolina w Gdańsku z 97 lokalami
bETOlIiJ

W ramach pierwszego etapu projektu zostanie wybudowanych pięć budynków, a w nich 97 mieszkań. Villa Jaśkowa Dolina powstaje w dzielnicy Wrzeszcz, podano.

"Planując ekspansję do nowych lokalizacji w Polsce, szukaliśmy działek, które pozwolą nam na stworzenie wyjątkowych, klimatycznych projektów, wyróżniających się w skali całego miasta. Wrzeszcz to jedna z najciekawszych i najbardziej popularnych dzielnic Gdańska. Leży z dala od turystycznych szlaków, ale jednocześnie jest doskonale skomunikowana z centrum Gdańska, Gdynią i Sopotem" - powiedział dyrektor zarządzający inwestycjami mieszkaniowymi w Cordia Polska Michał Melaniuk, cytowany w komunikacie.

Cordia Polska stanowi oddział Cordia International, należącej do międzynarodowej grupy Futureal z siedzibą na Węgrzech, jednej z 10 największych grup deweloperskich i inwestycyjnych Europy Środkowej. Cordia działa na Węgrzech i Rumunii, a od 2014 r. jest obecna także w Polsce.

bETOlIjm
budownictwo
nieruchomości
giełda
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)