Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Dekpol Budownictwo wybuduje hale magazynowo-produkcyjne w Gdańsku

0
Podziel się

Dekpol Budownictwo podpisał z PDC Industrial Center 134 umowę dotyczącą budowy hal magazynowo-produkcyjnych w Gdańsku, podał Dekpol.

Dekpol Budownictwo wybuduje hale magazynowo-produkcyjne w Gdańsku
bDZUfWMR

"Inwestycja będzie realizowana w czterech etapach. Termin realizacji I i II etapu przypada odpowiednio na marzec i kwiecień 2021, a terminy realizacji kolejnych etapów są określone w miesiącach od ewentualnego otrzymania przez Dekpol Budownictwo potwierdzenia zlecenia ich realizacji" - czytamy w komunikacie.

Wynagrodzenie netto za wykonanie umowy zostało ustalone na poziomie ok. 10% przychodów grupy kapitałowej Dekpol za rok 2019, w tym za etap I i II ok. 7% (przeliczone według kursu euro z dnia 28 stycznia 2021 r.), podano również.

Dekpol opiera się na trzech głównych segmentach: usługach w zakresie generalnego wykonawstwa, produkcji łyżek i osprzętów do maszyn budowlanych i działalności deweloperskiej. Od 2015 roku akcje spółki notowane są na GPW. Dekpol sprzedał 382 lokale w 2019 r. wobec 569 lokali w 2018 r. Jego skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 772,12 mln zł w 2019 r.

bDZUfWNu
budownictwo
nieruchomości
giełda
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)