Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
budownictwo
19.10.2020 15:01

Dekpol Deweloper zaoferował 121 mieszkań w Osiedlu Kociewskim k/Tczewa

Dekpol Deweloper wprowadził do oferty Osiedle Kociewskie w Rokitkach k/Tczewa, w którym znajdą się trzy budynki z łącznie 121 mieszkaniami, podała spółka.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Nasza nowa inwestycja odpowiada na zmieniające się potrzeby klientów. Poszukują oni kameralnych osiedli poza ścisłym centrum aglomeracji. Osiedle Kociewskie, dzięki dużym odległościom między budynkami, zapewni mieszkańcom swobodę i poczucie prywatności" - powiedział prezes spółki deweloperskiej Dekpolu Sebastian Barandziak, cytowany w komunikacie.

Ceny lokali zaczynają się od 167,5 tys. zł brutto. Osiedle Kociewskie składać się będzie z trzech trzypiętrowych budynków, w ramach których powstanie łącznie 121 lokali. W ofercie dostępne są kompaktowe mieszkania jedno, dwu i trzypokojowe liczące od 27 do 55 m2, podano także.

Dekpol opiera się na trzech głównych segmentach: usługach w zakresie generalnego wykonawstwa, produkcji łyżek i osprzętów do maszyn budowlanych i działalności deweloperskiej. Od 2015 roku akcje spółki notowane są na GPW. Dekpol sprzedał 382 lokale w 2019 r. wobec 569 lokali w 2018 r.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
19-10-2020

MikiA Krauze i Roman mają tam udziały !!! Jeżeli tak to nie wchodzę w to...... o!!!!

Rozwiń komentarze (1)