Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Dekpol Deweloper zaoferował 121 mieszkań w Osiedlu Kociewskim k/Tczewa

1
Podziel się

Dekpol Deweloper wprowadził do oferty Osiedle Kociewskie w Rokitkach k/Tczewa, w którym znajdą się trzy budynki z łącznie 121 mieszkaniami, podała spółka.

Dekpol Deweloper zaoferował 121 mieszkań w Osiedlu Kociewskim k/Tczewa
bEhgTJxN

"Nasza nowa inwestycja odpowiada na zmieniające się potrzeby klientów. Poszukują oni kameralnych osiedli poza ścisłym centrum aglomeracji. Osiedle Kociewskie, dzięki dużym odległościom między budynkami, zapewni mieszkańcom swobodę i poczucie prywatności" - powiedział prezes spółki deweloperskiej Dekpolu Sebastian Barandziak, cytowany w komunikacie.

Ceny lokali zaczynają się od 167,5 tys. zł brutto. Osiedle Kociewskie składać się będzie z trzech trzypiętrowych budynków, w ramach których powstanie łącznie 121 lokali. W ofercie dostępne są kompaktowe mieszkania jedno, dwu i trzypokojowe liczące od 27 do 55 m2, podano także.

Dekpol opiera się na trzech głównych segmentach: usługach w zakresie generalnego wykonawstwa, produkcji łyżek i osprzętów do maszyn budowlanych i działalności deweloperskiej. Od 2015 roku akcje spółki notowane są na GPW. Dekpol sprzedał 382 lokale w 2019 r. wobec 569 lokali w 2018 r.

bEhgTJyq
budownictwo
nieruchomości
giełda
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(1)
Miki
8 miesięcy temu
A Krauze i Roman mają tam udziały !!! Jeżeli tak to nie wchodzę w to...... o!!!!