Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Dom Development: Euro Styl uruchomił sprzedaż 45 mieszkań w Gdańsku

1
Podziel się

Euro Styl - spółka zależna Dom Development - uruchomił sprzedaż 45 mieszkań i 5 lokali usługowych w ramach kolejnego etapu osiedla Zielony Południk w Gdańsku, podała spółka. Mieszkania z tego etapu przekazane zostaną w listopadzie 2021 r.

Dom Development: Euro Styl uruchomił sprzedaż 45 mieszkań w Gdańsku
bEpLBMjV

"W budynku, którego sprzedaż się właśnie rozpoczęła, przyszli mieszkańcy będą mogli wybierać spośród 45 mieszkań 2, 3 i 4-pokojowych o metrażach od 36,93 do 74,31 m2, w cenach pomiędzy 258 510 zł a 433 368 zł. Do dyspozycji mieszkańców będą też windy, komórki lokatorskie i rowerownie" - czytamy w komunikacie.

"Zielony Południk to doskonałe miejsce dla osób, które chcą żyć bliżej natury. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji liczne alejki, skwery z ławkami, kamienne lapidarium, zielniki, grillowisko z pomostem oraz bogatą infrastrukturę sportową, między innymi boisko do streetballu i strefę crossfit. Projekt osiedla został pomyślany w taki sposób, by sprzyjać integracji sąsiedzkiej oraz aktywnemu spędzaniu czasu" - powiedział dyrektor marketingu w Euro Stylu Bartosz Podgórczyk, cytowany w komunikacie.

Na Zielony Południk składać się będzie niska, kameralna zabudowa z dużymi odległościami między budynkami. W projekcie osiedla zastosowano również proekologiczne rozwiązania - ogrody deszczowe, umożliwiające efektywne wykorzystanie wód opadowych. Atutem osiedla jest także położenie w pobliżu głównych węzłów komunikacyjnych: Obwodnicy Trójmiasta i Obwodnicy Południowej, podano także.

bEpLBMjX

Dom Development - jeden z największych deweloperów mieszkaniowych w Polsce - jest notowany na warszawskiej giełdzie od 2006 roku. W 2019 r. sprzedał 3 661 lokali.

bEpLBMky
budownictwo
nieruchomości
giełda
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(1)
Miyagi
rok temu
Aż 45 mieszkań?To artykuł czy reklama?