Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Echo rozważa emisję kolejnych obligacji w ramach programu, max. 4-letnich

0
Podziel się:

Echo rozważa przeprowadzenie emisji kolejnej serii obligacji w ramach programu emisji do łącznej kwoty 1 mld zł, podała spółka. Chodzi o papiery o okresie zapadalności nie dłuższym niż 4 lata.

Echo rozważa emisję kolejnych obligacji w ramach programu, max. 4-letnich
bEEAJLaZ

"Rozważana emisja, o której mowa powyżej, dotyczy niezabezpieczonych obligacji zwykłych na okaziciela i oprocentowanych według zmiennej stopy procentowej, o okresie zapadalności nie dłuższym niż 4 lata. W takim przypadku, obligacje będą proponowane do nabycia zgodnie z art. 33 pkt 1 lub 2 ustawy z dnia 15 stycznia 2015 roku o obligacjach (w sposób, który nie będzie wymagał od emitenta sporządzenia prospektu ani memorandum informacyjnego) i w dniu emisji będą (i) rejestrowane w depozycie prowadzonym przez Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A. lub (ii) zapisywane w ewidencji prowadzonej przez agenta emisji zgodnie z art. 7a ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi i następnie rejestrowane w KDPW zgodnie z przepisami ustawy o obrocie. Obligacje mogą podlegać wprowadzeniu do obrotu w alternatywnym systemie obrotu prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A." - czytamy w komunikacie.

Ostateczne parametry obligacji będą ustalane w drodze rozmów z inwestorami i budowania księgi popytu, a decyzja o emisji będzie podlegała zatwierdzeniu przez zarząd, dodano.

Echo Investment jest polskim deweloperem, który realizuje inwestycje w trzech sektorach rynku nieruchomości: mieszkaniowym, handlowym oraz biurowym. Od 1996 roku spółka notowana jest na GPW. W 2019 r. miała 880,13 mln zł skonsolidowanych przychodów.

bEEAJLbC
budownictwo
nieruchomości
giełda
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)