Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

i2 Development rozpoczął sprzedaż ok. 200 lokali na os. Ogrody Grabiszyńskie

0
Podziel się:

i2 Development rozpoczął sprzedaż lokali w ramach II etapu inwestycji Ogrody Grabiszyńskie, zlokalizowanej w południowo-zachodniej części Wrocławia, podała spółka. W pobliżu Parku Grabiszyńskiego i Lasku Oporowskiego powstanie blisko 200 lokali mieszkalnych i usługowych. Zakończenie budowy projektu zaplanowano na IV kw. 2023 r.

i2 Development rozpoczął sprzedaż ok. 200 lokali na os. Ogrody Grabiszyńskie
bEEsnwOJ

Inwestycja Ogrody Grabiszyńskie II jest usytuowana na terenie dynamicznie rozwijającego się osiedla Grabiszyn-Grabiszynek (dawna dzielnica Fabryczna). W II etapie projektu Ogrody Grabiszyńskie powstanie 11-kondygnacyjny budynek (wraz z garażem podziemnym), w którym znajdować się będzie 110 lokali mieszkalnych o powierzchni od 34 do 150 m2, 51 mikroapartamentów (20 do 37 m2) oraz lokale usługowe. Powierzchnia użytkowa to blisko 10 tys. m2, podano.

"Ogrody Grabiszyńskie II mają wszelkie argumenty za tym, aby powtórzyć sukces I etapu inwestycji, który od początku komercjalizacji cieszył się dużym zainteresowaniem klientów, co przełożyło się na wysokie tempo sprzedaży. Projektując tę inwestycję, myśleliśmy o osobach, które poszukują miejsca w blisko natury, jednocześnie w bardzo dobrze skomunikowanej lokalizacji. Chcieliśmy, aby otoczenie nie tylko sprzyjało aktywnemu wypoczynkowi, lecz także zachęcało do wspólnych spotkań mieszkańców" - powiedział prezes i2 Development Marcin Misztal, cytowany w komunikacie.

i2 Development jest jednym z wiodących deweloperów na rynku wrocławskim. Spółka zadebiutowała na rynku głównym GPW w maju 2016 r.

bEEsnwPm
budownictwo
nieruchomości
giełda
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)