Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
aktualizacja

Immofinanz wynajął ponad 33 tys. m2 powierzchni biurowej w Warszawie w I-III kw.

0
Podziel się

Immofinanz wynajął ponad 33 tys.m2 powierzchni biurowej w Warszawie w I-III kw. br., podała spółka.

Immofinanz wynajął ponad 33 tys. m2 powierzchni biurowej w Warszawie w I-III kw.
(Flickr)
bDmBcnit

"W kontekście najemców przedłużających z nami swoje umowy, wyraźnie widzimy branże, które pomimo COVID-19 mocno się rozwijają, jak chociażby IT, czy sektor medyczny. Przedstawiciele właśnie tych sektorów bardzo często też zwiększali swoje zajmowane powierzchnie. W przypadku klientów nowych, których przywitaliśmy 'u siebie', zauważyliśmy zmiany na etapie samych viewingów, gdzie szereg pytań dotyczyło aspektów technicznych budynku, czy też kwestii bezpieczeństwa. Podpisane umowy świadczą o tym, że zaoferowaliśmy w tym zakresie przekonywujące rozwiązania" - powiedziała country manager operations Poland Immofinanz Magdalena Kowalewska, cytowana w komunikacie.

Jedna z największych umów podpisanych w ramach biurowego portfela Immofinanz dotyczy reprezentującego sektor IT, najemcy wieży Warsaw Spire, Equinix (Poland) Technology Services, podano także.

"Firma ta nie tylko przedłużyła swój najem na powierzchni ponad 1 600 m2, ale także wynajęła dodatkowe 1 650 m2, zwiększając tym samym dwukrotnie swoją zajmowaną powierzchnię w wieży" - czytamy w komunikacie.

bDmBcniv

Grupa inwestycyjno-deweloperska Immofinanz AG jest spółką notowaną na głównym rynku warszawskiej giełdy od 2013 r. oraz na giełdzie w Wiedniu od 1996 roku.

bDmBcniW
budownictwo
nieruchomości
giełda
Źródło:
KOMENTARZE
(0)