Notowania

Przejdź na
giełda
07.03.2013 14:14

Amerykański BlazeFund wybiera się na NewConnect

Amerykańska spółka technologiczna BlazeFund, specjalizująca się w obszarze crowdfundingu udziałowego, planuje wejść na rynek NewConnect w II kw. 2013 roku. Z emisji akcji zamierza pozyskać 1,8 mln dolarów.

Podziel się
Dodaj komentarz

BlazeFund zamierza z dwóch emisji akcji pozyskać 1,8 mln USD. Pierwsza z emisji jest przeprowadzana w USA i kierowana do lokalnych inwestorów. Druga skierowana została dla inwestorów spoza USA.

Akcje drugiej emisji mają zostać wprowadzone do obrotu na rynku NewConnect w II kwartale 2013 r. W czwartek ruszyła ich oferta private placement.

_ - Środki z emisji zostaną przeznaczone na wzmocnienie struktury organizacyjnej spółki, zbudowanie nowych kanałów dystrybucji oraz ekspansję poza USA _ - poinformował cytowany w komunikacie wiceprezes Invest Concept Maciej Schabowski, który odpowiada za przebieg emisji w Polsce.

BlazeFund koncentruje się przede wszystkim na projektach inwestycyjnych z obszaru nowych technologii o wartości od 100.000 USD, ale profil inwestycyjny obejmuje także usługi biznesowe, gadżety technologiczne peryferyjne do urządzeń mobilnych, projekty internetowe, software.

Tagi: giełda, wiadomości, gospodarka, newconnect, ipo, giełda na żywo
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz