Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Color Press planuje debiut na New Connect

0
Podziel się:

Wrocławska spółka Color Press na przełomie 2007 i 2008 roku planuje zadebiutować na New Connect. Z oferty przeprowadzonej w trybie private placement planuje pozyskać około 8-10 mln zł

Color Press planuje debiut na New Connect
(PAP/ Witold Jabłonowski)

Wrocławska spółka Color Press na przełomie 2007 i 2008 roku planuje zadebiutować na New Connect. Z oferty przeprowadzonej w trybie private placement planuje pozyskać około 8-10 mln zł - poinformował w komunikacie Wrocławski Dom Maklerski, który z CEE Capital jest w konsorcjum obsługującym wprowadzenie spółki na nowy rynek.

Spółka Color Press, specjalizuje się w produkcji etykiet samoprzylepnych oraz druku rotacyjnym w technologiach offsetu, sitodruku i fleksodruku przy jednoczesnym ich uszlachetnianiu poprzez złocenie, tłoczenie i lakierowanie UV.

"W ostatnich miesiącach firma poszerzyła swoją działalność o produkcję zamknięć i zakrywek na wyroby alkoholowe oraz import i dystrybucję win mołdawskich. Środki z emisji przeznaczymy na inwestycje w nowoczesne linie technologiczne do produkcji nakrętek do wódek, win i szampanów. Są to rozwiązania unikalne na polskim rynku" - powiedział Igor Protiuc, wiceprezes spółki.

Color Press istnieje od 1997 roku. Do klientów spółki należą firmy z Polski, Hiszpanii, Francji, Rosji, Mołdawii, a także Ukrainy, Azerbejdżanu, Rumunii, Bułgarii, Włoch, Niemiec, Chile i Argentyny.

giełda
wiadomości
gospodarka
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)