Notowania

o2
17.07.2012 16:21

KNF zatwierdziła prospekt emisyjny Grupy o2

Prospekt jest związany z ofertą publiczną akcji serii A oraz B. Na jutro spółka zapowiedziała konferencję prasową w dotyczącą publikacji prospektu.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Picsfive/Dreamstime.com)

Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła prospekt Grupy 02, poinformował urząd. Prospekt jest związany z ofertą publiczną akcji serii A oraz B. Na jutro spółka zapowiedziała konferencję prasową w dotyczącą publikacji prospektu.

_ - Z upoważnienia Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) zatwierdzono prospekt emisyjny sporządzony przez: Grupa o2 , sporządzony w związku z ofertą publiczną akcji serii A i B oraz zamiarem ubiegania się o dopuszczenie do obrotu na rynku regulowanym akcji serii A i B oraz praw do akcji serii B spółki Grupa o2 _ - czytamy w komunikacie.

Oferującym jest Dom Inwestycyjny BRE Banku. Wcześniej spółka informowała, że w najbliższym czasie przeprowadzi IPO. Grupa planuje ekspansję w nowych segmentach rynku reklamy internetowej, w tym również poprzez akwizycje.

W portfolio Grupy o2 znajduje się około 70 serwisów internetowych, wśród których najpopularniejsze są: o2.pl, Pudelek.pl, Wrzuta.pl, Kafeteria.pl. Łączna miesięczna liczba użytkowników tych serwisów to blisko 10 milionów (dane na podstawie badania Megapanel PBI/Gemius). Poczta o2 wchodząca również w skład tego portfolio jest obecnie użytkowana przez około 5 mln internautów.

Tagi: o2, giełda, wiadomości, gospodarka, ipo, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz