Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

WDM wprowadzi na NewConnect spółkę Doradcy24

0
Podziel się:

Wrocławski Dom Maklerski przeprowadzi prywatną ofertę akcji MyFinance, właściciela marki Doradcy24.pl. Wielkość prywatnej oferty szacowana jest na minimum 12 mln zł.

WDM wprowadzi na NewConnect spółkę Doradcy24

Wrocławski Dom Maklerski przeprowadzi prywatną ofertę akcji MyFinance, właściciela marki Doradcy24.pl. Wielkość prywatnej oferty szacowana jest na minimum 12 mln zł. Oczekiwany termin wprowadzenia papierów firmy na NewConnect to pierwsze półrocze 2008 roku.

"Wielkość prywatnej oferty akcji spółki Doradcy24 (spółka MyFinance jest w trakcie zmiany nazwy na Doradcy24 - PAP) szacowana jest na min. 12 mln zł. Oczekiwany termin wprowadzenia akcji Doradcy24 do obrotu na NewConnect to pierwsze półrocze 2008 r." - napisano w raporcie.

MyFinance Sp. z o.o. jest właścicielem marki Doradcy24.pl, pod którą działa jako niezależny pośrednik finansowy w obszarze kredytów i inwestycji.

Spółka prowadzi obecnie trzy oddziały - w Warszawie, Wrocławiu i Krakowie. Zatrudnia piętnastu doradców. Docelowo chce mieć 16 placówek - do końca 2008 roku i 22 - do końca 2009 roku.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)