Notowania

nokaut.pl
19.12.2011 14:51

Znana porównywarka zawiesza ofertę publiczną

Grupa Nokaut zawiesza ofertę publiczną z powodu trudnych warunków rynkowych. Spółce nie udało się pozyskać środków zaplanowanych z emisji akcji serii C.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Grupa Nokaut zawiesza ofertę publiczną z powodu trudnych warunków rynkowych. Spółce nie udało się pozyskać środków zaplanowanych z emisji akcji serii C - wynika z aneksu do prospektu emisyjnego.

_ Decyzja została podjęta ze względu na trudne warunki rynkowe. Spółka, rynek na którym działa, jej model biznesowy i perspektywy rozwoju zostały pozytywnie ocenione przez inwestorów, jednak bieżąca sytuacja na rynkach uniemożliwiła im udział w ofercie publicznej na warunkach oczekiwanych przez spółkę i wprowadzających _ - napisano w aneksie.

_ Tym samym nie było możliwe pozyskanie przez spółkę środków z emisji akcji serii C w zaplanowanych kwotach, jak również nie można było zapewnić odpowiedniego poziomu płynności obrotu akcjami na rynku wtórnym _ - dodano.

Oferta publiczna Grupy Nokaut obejmowała 899.500 akcji serii A oraz 1.700.000 akcji serii C.

Spółka oczekiwała wpływów z emisji akcji serii C w przedziale 35 a 50 mln zł netto.

Środki te spółka zamierzała przeznaczyć m.in. na nabycie serwisów Skąpiec.pl i Opineo.pl, zakup nowego oprogramowania i dalszą ekspansję rynkową.

Tagi: nokaut.pl, gospodarka, ipo, giełda na żywo
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz