Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
oprac.
NKU
|
aktualizacja

Jest już prospekt w KNF. Murator planuje wejść na giełdę

3
Podziel się:

Prospekt został złożony w Komisji Nadzoru Finansowego 30 lipca br. Spółka chce przeprowadzić pierwszą publiczną ofertę akcji oraz rozpocznie start notowań na GPW.

Jest już prospekt w KNF. Murator planuje wejść na giełdę
(ah_fotobox - stock.adobe.com)
bEErLiXV

Jak poinformowała Grupa Murator na początku sierpnia, spółka złożyła już prospekt w KNFie oraz planuje rozpocząć wyścig na Giełdzie Papierów Wartościowych.

- W ciągu ostatnich trzech lat dokonaliśmy fundamentalnych zmian w naszej strukturze finansowania, zastępując uprzednio rozdrobnione źródła finansowania ustrukturyzowanym kredytem konsorcjalnym. Dostosowaliśmy również nasze systemy raportowania finansowego do najwyższych standardów rynkowych - ocenia Nikodem Iskra, prezes Murapolu

bEErLiXX

Jak podkreśla, dołączenie do grona spółek, które są już notowane na GPW w Warszawie oraz znajdziemy wśród nich wielu przedstawicieli z branży deweloperskiej, jest "naturalnym krokiem dla firmy o takiej skali działalności jak nasza".

Zobacz także: Pokazy garnków i pościeli. UOKiK idzie na wojnę z naciągaczami

Murapol jest jednym z największym deweloperów mieszkaniowych na polskim rynku. W ciągu 20 lat spółka postawiła 316 budynków, które łącznie zawierają około18,7 tys. lokali mieszkalnych.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEErLiYy
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(3)
Zosia Samosia
2 miesiące temu
Ha ha ha…. Pismactwo najgorszej klasy - autor musiał to na niezłym kacu pisać bo nie wiedział o jakiej spółce pisze… jakby napisał więcej to jeszcze Marvipol by się pojawił!!!
Dracullan
2 miesiące temu
Panie Redaktorze to na giełdę idzie Murator (miesięcznik budowlany) czy Murapol (developer) bo już się pogubiłem. A może obaj :)
Pdik
2 miesiące temu
Murapol, głaby, nie Murator
bEErLiYz