Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
aktualizacja

KNF: Wartość aktywów w PPK wyniosła 2,82 mld zł na koniec 2020 r.

4
Podziel się

Wartość aktywów netto funduszy zdefiniowanej daty w ramach pracowniczych programów kapitałowych (PPK) wyniosła 2 818,11 mln zł na koniec c2020 r. wobec 1 976,42 mln zł kwartał wcześniej i 84,69 mln zł rok wcześniej, podała Komisja Nadzoru Finansowego (KNF).

KNF: Wartość aktywów w PPK wyniosła 2,82 mld zł na koniec 2020 r.
(money.pl)
bDJWHRAR

Aktywa o największej wartości (wg stanu na koniec ub.r.) zgromadziły:

PKO TFI - 961,94 mln zł (34% udziału)

TFI PZU - 392,18 mln zł (14%)

bDJWHRAT

Nationale-Nederlanden PTE - 381,86 mln zł (14%)

NN Investment Partners TFI - 236,77 mln zł (8%)

Aviva Investors Poland TFI - 166,18 mln zł (6%).

Pod koniec lipca ub. r. prezes Polskiego Funduszu Rozwoju Paweł Borys ocenił, że poziom aktywów w ramach PPK powinien wynieść ok. 4-5 mld zł na koniec 2020 r.

bDJWHRBu
Źródło:
KOMENTARZE
(4)
Renata
miesiąc temu
Ja zostałam na samym początku i widzę ze zrobiłam dobrze, wielu moich znajomych po rezygnowało, co wynikało z niewiedzy ,tak naprawdę jak ten program działa. No i teraz żałują.
Adam
miesiąc temu
Różnie mówią, ale ja ot tak tego programu nie skreślam i póki co zostałem. Dobrze sobie wszystkie warunki przeanalizowałem, a zakładam że część nawet nie sprawdziło na czym dokładnie to ppk polega i jakie daje możliwości. Nawet na wkład własny można zgromadzone środki wykorzystać. Zawsze można się wypisać, ale na razie niech się odkłada.
Lululo
miesiąc temu
Świetnie, że wzrosło, niech rośnie cały czas systematycznie. Będzie co zabierać jednym nocnym dekretem przed wyborami na ważne programy społeczne wstawania z kolan dla tych, którym się należy, ważne świadczenia na godne blebeleble i tak dalej bleblebleble. Obudźcie się ludzie.
bDJWHRBv
Robcichy
miesiąc temu
Właśnie złożyłem deklarację o nieprzystępowaniu do programu. OFE było doskonałą szkołą przeprowadzoną przez państwo