Notowania

dziś w money
16.02.2009 15:42

Trwa walka o wsparcie na WIG20

Indeks blue-chipów tracił dziś nawet 3,3 procent. O dna bessy dzieliło go zaledwie kilka punktów.

Podziel się
Dodaj komentarz

Byki nie mają dziś nic do powiedzenia na GPW. Od samego początku mocna przecena dotknęła WIG20, który wraz z kontraktami terminowymi traci ponad 3,3 procent. Spadki dotyczą całego rynku, WIG również wyraźnie spadał (prawie 3 procent).

Przed południem temu trendowi opierały się małe i średnie spółki, ale druga część sesji przyniosła wzrost podaży i w tym segmencie.

Tym samym po raz kolejny jesteśmy najsłabsi w Europie. Po raz kolejny także, mocne spadki powiązane są z jeszcze mocniejszym osłabieniem naszej waluty.

WIG20 cały czas broni się przed przebiciem dna z początku lutego (1439 pkt. intraday). Brakowało mu do tego zaledwie 3 pkt., więc chyba można zaokrąglić i powiedzieć: _ GPW na krawędzi. _

ZOBACZ TAKŻE:

* [ Poranny komentarz giełdowy ]( http://www.money.pl/gielda/komentarze/artykul/gpw;niepewnosc;ktora;zabija,32,0,427552.html )
* [ Frank rekordowo drogi: 3,22 złotych ]( http://www.money.pl/pieniadze/wiadomosci/artykul/frank;najdrozszy;w;historii,114,0,427634.html )
Tagi: dziś w money, giełda, komenatrze giełdowe, wiadomości, gospodarka, komentarze giełdowe, komentarz, komentarze, kryzys
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz