Trwa ładowanie...

Notowania

DDI Ustalenie okresu premiery gry „Vampire: The Masquerade – Shadows of New York” na platformach PC, Mac, Linux, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Zarząd Spółki Draw Distance S.A. z siedzibą w Krakowie, zwaną dalej: „Spółką”, w nawiązaniu do raportu bieżącego ESPI nr 11/2020 z dnia 09.04.2020 r. informuje, iż dzisiaj wyznaczył okres premiery gry „Vampire: the Masquerade – Shadows of New York”, zwanej dalej: „Grą”, na platformach PC, Mac, Linux, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch na przełom sierpnia i września 2020 r. Dystrybucja wersji na komputery osobiste będzie odbywać się poprzez platformy dystrybucyjne Steam, GOG (w wersji DRM-free), jak też inne sklepy cyfrowe na całym świecie. Dystrybucja wersji na konsole będzie odbywać się poprzez sklepy cyfrowe danych platform-holderów.
Spółka informuje także, że prace produkcyjne zostaną zakończone w czerwcu, a w lipcu będą trwały przygotowania portów na konsole oraz testy wszystkich wersji gry. Konkretna data premiery zostanie ustalona i podana do wiadomości po zakończeniu procesu certyfikacji na wszystkich platformach. Jest to związane z faktem, że Spółka zakłada jednoczesną premierę gry na docelowych platformach. W opinii Zarządu ma to usprawnić proces komunikacji z mediami i zapewnić spójny marketing dla gry. Szczyt działań marketingowych przewidziany jest na okres od połowy lipca do połowy września 2020 r. Wcześniej Spółka będzie skupiać się na promowaniu nowo zapowiedzianej gry „Serial Cleaners”.

Inne komunikaty