Trwa ładowanie...
bDXWvajV

Notowania

ZREMB: strona spółki
5.03.2021, 9:34

ZRE Otrzymanie zamówienia na wykonanie dwóch kompletów innowacyjnego urządzenia do przeładunków nabrzeże/platforma-statek.

Zarząd Zakładu Budowy Maszyn "ZREMB-CHOJNICE" S.A. ("Emitent", "Spółka"), informuje, że w dniu 05 marca 2021r. otrzymał od kontrahenta z branży offshore zamówienie na wykonanie dwóch kompletów innowacyjnego urządzenia składającego się z dwóch ramp i jednej platformy. Urządzenie będzie służyć do przeładunku głownie specjalistycznego wyposażenia używanego podczas prac pomiędzy nabrzeżem/platformą a statkiem, na łączną wartość 104.628,00 euro.
Ostateczny termin wykonania zamówienia przypada na połowę maja 2021 roku Realizacja poszczególnych zamówień nie przewiduje możliwości dochodzenia kar umownych. Pozostałe szczegółowe warunki zamówień oraz ryzyka z nimi związane, nie odbiegają od powszechnie stosowanych na rynku dla tego rodzaju zamówień. Zarząd Emitenta podjął decyzję o publikacji powyższej informacji ze względu na otrzymanie zamówienia w nowym segmencie, w którym dotychczas Spółka nie działała, a także ze względu na możliwe perspektywy dalszej współpracy przy realizacji kolejnych zamówień z tego segmentu oraz biorąc pod uwagę bieżącą sytuację na rynku zamówień związaną z epidemią wywołaną koronawirusem COVID-19.

Inne komunikaty

bDXWvakD