Trwa ładowanie...
bEiVdcjV

Notowania

ZREMB: strona spółki
20.04.2021, 12:28

ZRE Otrzymanie zamówienia w ramach nowego segmentu działalności w zakresie wykonania próbnej serii poziomych zabezpieczeń ochrony balistycznej dla mobilnych baz wojskowych.

Zarząd Zakładu Budowy Maszyn "ZREMB-CHOJNICE" S.A. („Emitent”) informuje, że w dniu 20 kwietnia 2021 roku otrzymał od Klienta w działającego na szerokim rynku w zakresie min. rozwiązań infrastrukturalnych dla branży obronnej z siedzibą w Holandii, zamówienie na wykonanie serii próbnej poziomych zabezpieczeń ochrony balistycznej dla mobilnych baz wojskowych. Emitent wykona również zasadniczą cześć zakresu konstrukcyjno-projektowego tego zamówienia.
W przypadku pozytywnych testów tego próbnego systemu istnieje szansa na pozyskanie kolejnych zamówień w tym zakresie. Wartość zamówienia to 57.135 euro. Realizacja zamówień przewiduje możliwość dochodzenia kar umownych z tytułu opóźnienia w dostawach na zasadach ogólnych. Termin realizacji zamówienia ustalono na koniec maja 2021 roku. Szczegółowe warunki zamówienia oraz ryzyka z nim związane, nie odbiegają od powszechnie stosowanych na rynku dla tego rodzaju zamówień. Informacja została uznana za istotną ze względu na nowy segment rynku, w którym Spółka dotychczas nie była obecna, oraz na perspektywę otrzymania dalszych zamówień w tym segmencie.

Inne komunikaty

bEiVdckD