Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
CASPAR: strona spółki
22.03.2024, 13:38

CSR Zgoda Komisji Nadzoru Finansowego na powołanie Pana Krzysztofa Jeske na stanowisko członka Zarządu odpowiedzialnego za nadzorowanie systemu zarządzania ryzykiem Caspar Asset Management S.A.

Zarząd Caspar Asset Management S.A. („Emitent”, „Spółka") informuje, że w dniu 21 marca 2024 r. do Spółki wpłynęła decyzja Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego z dnia 8 marca 2024 r. o sygnaturze DIF-DIFZL.4010.10.2023 w przedmiocie wyrażenia zgody na powołanie Pana Krzysztofa Jeske na członka Zarządu odpowiedzialnego za nadzorowanie systemu zarządzania ryzykiem Caspar Asset Management S.A.
Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Spółki w dniu 15 czerwca 2023 roku powołało Pana Krzysztofa Jeske na stanowisko Wiceprezesa Zarządu Emitenta oraz Wiceprezesa Zarządu (członka Zarządu) odpowiedzialnego za nadzorowanie systemu zarządzania ryzykiem w domu maklerskim, pod warunkiem wyrażenia zgody na powołanie przez Komisję Nadzoru Finansowego. Otrzymanie przedmiotowej zgody oznacza spełnienie warunku objęcia funkcji Wiceprezesa Zarządu (członka Zarządu) odpowiedzialnego za nadzorowanie systemu zarządzania ryzykiem Caspar Asset Management S.A. Informacja o wykształceniu i przebiegu pracy zawodowej Pana Krzysztofa Jeske została przekazana w raporcie nr 19/2023 w dniu 15 czerwca 2023 r. oraz w korekcie tego raportu w dniu 16 czerwca 2023 r.

Inne komunikaty