Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
technologie
10.08.2020 11:43

Live Motion Games: Gra 'Builders of China' zadebiutuje na Steam w II poł. 2021

Live Motion Games (LMG) zapowiedział kolejny tytuł na platformę Steam - "Builders of China", podała spółka. Premiera projektu typu city-building w wersji na PC planowana jest na II połowę przyszłego roku. Aktualnie studio pracuje nad pięcioma symulatorami, których wydanie planuje w tym roku. Live Motion Games w I połowie 2021 roku planuje debiut na rynku NewConnect.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Miło mi poinformować, że zakończyliśmy pierwszy etap prac nad kolejnym tytułem z popularnej serii gier 'Builders of...'. 'Builders of China' [tj. strona poświęcona grze] dziś trafił na Steam. To emocjonująca strategiczna rozgrywka, w której gracz będzie miał za zadanie budować miasta historycznych Chin" - powiedział prezes Live Motion Games Michał Kaczmarek, cytowany w komunikacie.

Wydawcą tytułu jest PlayWay - jednocześnie główny udziałowiec spółki.

"Naszym celem na najbliższe miesiące jest wydanie pełnej wersji symulatora handlarza samochodami pt. 'Car Trader Simulator', którego prolog udostępniliśmy w czerwcu w sklepie Steam. Do końca roku chcemy także zakończyć i wydać jeszcze cztery inne tytuły. W międzyczasie będziemy wypuszczać kolejne preprodukcje, aby budować społeczność" - dodał Kaczmarek.

LMG chce w I połowie 2021 roku zadebiutować na rynku NewConnect.

"W kwietniu zakończyliśmy emisję nowo utworzonych udziałów. Spółka została wyceniona przez inwestorów na 30 mln zł, choć wiem, że obecne transakcje na rynku wtórnym wskazują już na dużo wyższą wycenę. Zarząd skupia się obecnie na przeprowadzeniu procesu przekształcenia w spółkę akcyjną i przygotowaniu we współpracy z autoryzowanym doradcą wszelkich niezbędnych dokumentów związanych z wejściem na NewConnect" - podsumował prezes.

Live Motion Games prowadzi działalność na rynku gier wideo. Studio zajmuje się produkcją gier komputerowych na platformę Steam. Spółka powstała w 2017 r., a jej większościowym akcjonariuszem jest notowany na GPW wydawca i producent gier komputerowych - PlayWay - który posiada 53% udziałów LMG.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
10-08-2020

graczGra wyglada bardzo ciekawie

Rozwiń komentarze (1)