Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Media Expert wynajął magazyn w Prologis Park Poznań III pod obsługę Wielkopolski

2
Podziel się

Firma Terg - właściciel elektromarketów Media Expert - wynajęła 1,8 tys. m2 powierzchni magazynowej oraz biurowo-socjalnej w kompleksie Prologis Park Poznań III, podała firma doradcza Cushman & Wakefield, która wspierała najemcę w negocjacjach. Na wynajętej przestrzeni firma planuje ulokować swój magazyn przeładunkowy do obsługi rynku wielkopolskiego.

Media Expert wynajął magazyn w Prologis Park Poznań III pod obsługę Wielkopolski
bEqTRmHp

"Nowo wynajętą powierzchnię wykorzystamy do realizacji dostaw przez sieć Media Expert. Będzie się to odbywać zarówno w sposób tradycyjny, czyli poprzez zaopatrzenie sklepów stacjonarnych, jak i w ramach dostarczania zamówień z e-commerce" - powiedział przedstawiciel firmy Terg.

Terg jest właścicielem sklepów Media Expert, których jest w Polsce ponad 480 w niemal 390 miastach. Marka jest obecna na rynku od 2002 roku i zatrudnia 8,5 tys. pracowników. Ponadto Terg jest właścicielem trzech sklepów internetowych: Mediaexpert.pl, Electro.pl oraz Avans.pl.

bEqTRmHS
media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(2)
Hubi
rok temu
Bardzo dobrze, że polska firma się rozwija w takich trudnych czasach. Ludzie teraz sporo elektroniki zamawiają i nie dziwi mnie zapotrzebowanie na nowe magazyny.
Aneta
rok temu
dobra decyzja dzięki temu zamówienia z me będą realizowane jeszcze sprawniej. mądra decyzja